مایکروسافت قبل از رونمایی رسمی از ویندوز ۸، بروزرسانی برنامه‌های داخلی این سیستم عامل را ارائه خواهد کرد

بروزرسانی برنامه‌های داخلی ویندوز ۸ پیش از معرفی رسمی سیستم عامل جدید مایکروسافت، ارائه خواهند شد. برنامه Mail از IMAP و نمایش مکالمه‌ای پشتیبانی خواهد کرد و امکان جستجو نیز بهبود خواهد یافت. سایر برنامه‌ها نیز بسته‌های بروزرسانی مهمی را دریافت خواهند کرد.

مایکروسافت در نظر دارد تا برنامه‌های داخلی ویندوز ۸ را طی هفته‌های آتی، قبل از معرفی رسمی ویندوز ۸ در ۲۶ اکتبر (۵ آبان) بروزرسانی کند. این کمپانی تولیدکننده نرم‌افزار در بلاگ رسمی خود به تشریح جزئیات بهبود اپلیکیشن‌های ویندوز ۸ پرداخته است. برنامه Mail از IMAP و نمایش مکالمه‌ای پشتیبانی خواهد کرد، امکان جستجو بهبود خواهد یافت و می‌توانید در داخل اپ Messaging به جستجوی مخاطبین بپردازید. این‌ بروزرسانی‌ها مواردی هستند که کاربران آزمایشی ویندوز ۸ درخواست کرده بودند.

برنامه Photos ویندوز ۸ گزینه‌های Crop و Rotate و انتخاب‌های جدید برای نمایش اسلایدی را دریافت خواهد کرد. مایکروسافت همچنین برنامه نقشه خود را نیز به‌روز خواهد کرد و امکان دسترسی به Bird’s eye view نقشه بینگ و بیش از ۳۰۰۰ نقشه داخلی ساختمان‌های مشهور را فراهم خواهد کرد. SkyDrive ،Bing ،Finance ،News ،Sports ،Travel ،Weather ،Video ،Music و Games نیز قبل از ۵ آبان به‌روز خواهند شد.

بروزرسانی اپ‌های Music و Video شامل پشتیبانی کامل از Xbox Music خواهد بود که آن نیز در روز ۵ آبان ارائه خواهد شد. این مجموعه بروزرسانی برنامه‌های ویندوز ۸ کاربران کنونی این سیستم عامل را خشنود خواهد ساخت و پیش از آن که خیل عظیمی از کاربران جدید به استفاده از نسخه نهایی این سیتم عامل بپردازند، ارائه خواهند شد. مایکروسافت اعلام کرده که اپلیکیشن Bing اولین برنامه‌ای است که به‌روز خواهد شد (بسته بروزرسانی این برنامه امروز، ۵ اکتبر ارائه می‌گردد)، و مابقی بروزرسانی‌ها طی هقته‌های آینده در دسترس خواهند بود.


زومیت – زومیت – IT News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *