مبارزه و مقاومت تنها راه نجات سرزمین‌های اشغالی است/نقش دلال‌های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران مبارزه و مقاومت را تنها راه نجات سرزمین‌های اشغالی دانست و از نقش دلال‌های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور پرده برداشت.

مبارزه و مقاومت تنها راه نجات سرزمین‌های اشغالی است/نقش دلال‌های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور

به گزارش ممتاز نیوز، محمد شیخان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با دعوت حجت‌الاسلام میراحمدی امام جمعه گلوگاه به این شهر سفر کرده و سخنران پیش از خطبه نماز جمعه امروز این شهر بود.

وی پس از شرکت در راهپیمایی روز قدس این شهر در جمع نمازگزاران با اشاره به رشادت‌ها و شجاعت‌های مردم مازندران در طول تاریخ انقلاب اسلامی گفت: مازندران دیار علویان، سرزمین شیران و سلحشوران انقلابی و هزاران شهید دفاع مقدس است که در دفاع از نظام و انقلاب از جان و مال خود گذشتند.

14010209000689_Test_PhotoN

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، اسرائیل غاصب از صحنه روزگار محو شدنی است.

14010209000713_Test_PhotoN

شیخان خطاب به جوانان مومن و حزب الهی تصریح کرد: امروز جوانان جبهه مقاومت به نمایندگی از کل مسلمانان جهان اسلام در حال مبارزه هستند و حمایت از انتفاضه آنها، یک تکلیف و ماموریت انقلابی است.

وی با اشاره سخنرانی سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای جوانان فلسطینی در غزه که دیشب به صورت مجازی برگزار شد، گفت: این سخنرانی پیام‌های مهمی برای جبهه مقاومت و رژیم غاصب اسرائیل دارد.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران مهمترین پیام این سخنرانی را ادامه مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی دانست و گفت: روز قدس که از یادگارهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل است، موجب وحدت و نزدیکی امت اسلامی شده است.

شیخان گفت: مقاومت امروز به مرحله ای  رسیده که هیمنه پوشالی گنبد آهنین را درهم شکست و ما می‌بینیم که موشک‌های جبهه مقاومت ضعف و ناکارآمدی این گنبد را آشکارتر ساخته است.

14010209000675_Test_PhotoN

وی با تاکید بر اینکه جهاد، مبارزه و مقاومت تنها راه آزادی ملت فلسطین است، افزود: با وحدت و یکپارچگی صفوف مسلمانان و حمایت از جهاد، مبارزه و مقاومت، پیروزی را محقق خواهد کرد.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران افزود: من قاطعانه می‌گویم که عزم و اراده‌ای که در بین جوانان مبارز فلسطینی و جبهه مقاومت وجود دارد، شکست و سقوط رژیم اشغالگر قدس را حتمی و قطعی کرده است.

شیخان با اشاره به شهادت روزانه جوانان، زنان و کودکان فلسطینی از سوی این رژیم غاصب افزود: قطعا این جنایات بی‌پاسخ نخواهد ماند و پایه‌های لرزان این رژیم با خون جوانان سست‌تر شده است.

وی با تاکید بر اینکه جهاد و مبارزه تا پیروزی ادامه خواهد داشت، افزود: با درایت مقام معظم  رهبری نیروی قدس برای پیشقراولی در مبارزه و جبهه مقاومت بنیانگذاری شد که شهید سلیمانی پرچمدار این عرصه بود.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران حضور در راهپیمایی روز قدس و حمایت از فلسطین را یک فریضه دانست و افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ بویی از انسانیت نبردند و مبارزه با آنها تا پیروزی باید ادامه یابد.

شیخان با اشاره به شعار دولت آیت‌الله رئیسی گفت: عدالت، مبارزه با فقر، فساد، ظلم و تبعیض از شعارهای این دولت است و در این فصل جدید همه باید خادم ملت و مردم باشیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود به نامگذاری سال به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در هفته کارگر قرار داریم و باید قدر دان زحمات این کارگران عزیز باشیم.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران اشتغال را یک موضوع بسیار مهم دانست و افزود: امروز در هر خانواده حداقل یک جوان بیکار وجود دارد و باید با ایجاد ظرفیت سازی برای اشتغال در کشور برای این جوانان فکری کرد و یکی از راههای ظرفیت سازی برای اشتغال حضور در میدانهای تولید است.

شیخان تاکید کرد: باید با بومی‌سازی و توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای داخل، به خودکفایی برسیم و از وابستگی رهایی یابیم.

وی خطاب به مردم شهرستان گلوگاه گفت: این منطقه حاصلخیز با حضور کشاورزان زحمتکشی است که صنعت دخانیات در این منطقه ریشه دارد.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با بیان اینکه دخانیات صنعتی با قدمت یکصدساله است که ظرفیت های بسیار خوبی دارد، افزود: اما عده ای فرصت طلب، ثروت اندوز و چپاولگر این صنعت را در سال ۱۳۸۱ در قبال طرح فریب با پوشش تولید مشترک، در اختیار کمپانی های خارجی قرار دادند.

شیخان با بیان اینکه این کمپانی‌ها ۸۰ درصد سهم بازار ما را تصاحب کردند و سرمایه این مملکت را خارج می کنند، تصریح کرد: این تفکر وادادگی است که ما با آن مخالفیم.

وی افزود: تفکری که در سال ۱۳۸۱ پای خارجی‌ها را به صنعت دخانیات ایران باز کرد، در دولت گذشته آنها را تثبیت کرد و راس رئیس جمهور هم از آنها حمایت می شد.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران به نقش دلال‌های یقه سفید در ممانعت از اشتغال در صنعت دخانیات کشور اشاره کرد و افزود: دلال‌های یقه سفید کمپانی های خارجی اگر بگذارند، صنعت دخانیات می تواند ۱۰۰ هزار نفر شغل در کشور ایجاد کند و از خروج ارز و ورود قاچاق به کشور جلوگیری نماید.

شیخان با بیان اینکه متاسفانه عده ای نمی گذارند تا این هدف مهم محقق شود، تصریح کرد: چون منافعشان در آنجاست و می خواهند از این منافع برای خود و بستگانشان استفاده کنند که البته ما نخواهیم گذاشت و این وعده را به شما خواهم داد که با حضور خادمین شما صحنه به نفع ملت تغییر خواهد یافت.

پس از سخنان شیخان،آیت الله دکتر میراحمدی امام جمعه گلوگاه از وی تقدیر و تشکر کرد و گفت: از مدیریت انقلابی و جهادی دکتر شیخان که با رویکردی تحول گرایانه و فساد ستیزی وارد صنعت دحانیات کشور شده، قدردانی می کنیم. همچنین از دیدگاهها و بیانات حماسی و انقلابی دکتر شیخان تقدیر می کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *