مجلس، دستان پشت پرده گرانی و تورم را قطع می‌کند/دولت اقتصاد را به امان خدا رها کرده است

سخنگوی کمیسیون اقتصادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی و در راس آن کمیسیون اقتصادی از اهرم نظارتی خود برای قطع دستان پشت پرده گرانی و تورم استفاده خواهد کرد.

محمد علیپور نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران گفت:‌ هر چند تحریم‌ها در وضعیت اقتصادی فعلی کشور بی تاثیر نیست ولی عمده گرانی‌های اخیر به دلیل مسائل داخلی و سوءمدیریتی بوده و فاکتورهایی همچون عدم کنترل بازار، عدم حمایت از تولید،‌عدم بهبود ساختاری و …از دیگر موارد دخیل در گرانی و تورم اخیر به شمار می‌رود.

وی در ادامه تصریح کرد: نقش دولت در اصلاح قیمت‌ها و کنترل بازار به شدت کمرنگ شده و می‌توان گفت که دولت اقتصاد را “فی امان الله” رها کرده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین به نقش دست‌های پشت پرده در بر هم زدن تعادل بازار، افزایش قیمت‌ها و افزایش نرخ تورم اشاره کرد و اظهار داشت: مجلس و در رأس آن کمیسیون اقتصادی از  اهرم نظارتی خود استفاده کرده و قطعا دستان پشت پرده سوءاستفاده و دامن زنندگان به گرانی و تورم اخیر را قطع خواهد کرد.

انتهای پیام/س۳


باشگاه خبرنگاران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ