مجلس: اسکانیا دوباره شماره‌گذاری می‌شود

سخنگوی کمیسیون اصل۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ‌مستندات پلیس راهور برای جلوگیری از شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا بررسی شد که قدرت و استحکام لازم را نداشت.

  واحد مرکزی خبر: افضلی فرد در نشست خبری در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس افزود: شرکت عقاب افشان درباره جلوگیری از شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا به کمیسیون اصل ۹۰ علیه پلیس راهور شکایت کرده بود که پس از بررسی‌ها به این نتیجه رسیدیم که مستندات پلیس در ممنوعیت شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا کافی نیست.

وی در عین حال گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده مقرر شد شرکت عقاب افشان تا تاریخ ۶ اردیبهشت به رفع برخی ایرادات اتوبوس‌ها اقدام و پلیس راهور نیز از ۲۴ اسفند امسال شماره‌گذاری را آغاز کند.

افضلی فرد همچنین درباره شکایت از خودروهای وارداتی گفت: برای خودروهای وارداتی گزارشی تهیه و آماده شد که به دلیل محرز شدن تخلف مسئولان مربوط و سوء استفاده‌های ارزی به قوه قضاییه ارجاع شد.

وی تأکید کرد: باید در این پرونده با مدیران و مسئولان خاطی که با ارز مرجع خودرو وارد کرده اند و به طور آزاد آن را فروخته و هم اکنون شناسایی نیز شده اند برخورد شود.

افضلی فرد گفت: کمیسیون اصل ۹۰ از همه ظرفیت‌های خود برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم استفاده خواهد کرد.

— if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at momtaznews.com/content-only/faq.php#publishers.

هشت صبح
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *