مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، برگزار شد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، با حضور هیئت مدیره، اکثریت سهامداران شرکت و نماینده سازمان بورس اوراق بهادار برگزار و صورت‌های مالی مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰ اسفندماه به تصویب رسید

خبراقتصادی:به گزارش ارتباطات زامیاد، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت ، در ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۲۹/۴/ در سالن آزادگان پژوهشکده نفت تهران، جهت رسیدگی به عملکرد شرکت برای سال مالی منتهی به  ۳۰/۱۲/ با قرائت آیاتی از کلام اله مجید ومعرفی هیئت رئیسه تشکیل شد.  نخست فیلمی از فعالیت های شرکت در سال قبل به نمایش درآمد. سپس گزارش هیئت مدیره توسط مهندس فریدون حمیدی، مدیر عامل این شرکت قرائت گردید، آنگاه  تصمیمات زیر اتخاذ شد.    

۱-حسابرس و بازرس  قانونی شرکت گزارش خود را درخصوص عملکرد سال مالی ارائه نمود.

۲- سازمان حسابرسی،  پس از رای گیری بعنوان بازرس قانونی شرکت در سال مالی جاری انتخاب شد. 

۴- روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار، جهت درج آگهی های این شرکت انتخاب شد.

در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، صورت‌های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به  ۳۰اسفند  بررسی و به تایید سهامداران این شرکت رسید.

مهندس حمیدی، مدیر عامل شرکت زامیاد، در این مجمع ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال اظهارداشت، همانگونه که سهامداران محترم مطلع می باشند در سال قبل صنعت خودرو، با مشکلات و چالش های متعددی مواجه بود که هم اینک نیز ادامه دارد. لیکن شرکت زامیاد با برنامه ریزی در زمینه افزایش تولید، توسعه محصول، بازاریابی و فروش محصولات، همچنین با تلاش بی وقفه مدیران ،کارکنان و کارگران سختکوش خود و با صبر و حوصله سهامداران با فراز و نشیب و چالشهای فضای اقتصادی کشور و رکود اقتصادی توانسته است پابرجا و امیدوار به آینده باشد.

وی در ادمه اظهار داشت، امسال تولید انواع محصولات تجاری سبک و سنگین با رشد قابل توجهی مواجه شده و پیش بینی ما این است که تا پایان سال بتوانیم کلیه برنامه های مورد نظر را محقق کنیم.

مدیرعامل شرکت در پایان در توصیف این موفقیت ها گفت : حصول نتایج بدست آمده تنها در سایه لطف الهی و حمایتهای گروه خودروسازی سایپا، همراهی و همکاری هیئت مدیره ، و همت کارکنان و صبر و متانت سهامداران محقق گردیده است.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ