مجوزبازی رایانه‌ای˝حواس جمع شنوایی˝ صادر شد

شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی جدید با موضوع کودک پروانه ساخت صادر کرد.

به گزارش هنر آنلاین، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای”حواس جمع شنوایی” به نویسندگی بینا ممتازی، مجوز تولید صادر کرد.
 

بازی رایانه ای حواس جمع شنوایی برای تقویت حواس شنوایی گروه سنی ۳تا۶سال طراحی و فضای این بازی فانتزی و از مکعب ۱۲،۶و۱۸عددی ساخته شده است.
 

بازی رایانه ای حواس جمع شنوایی برای کاربرتک نفره طراحی شده ، بازیکن باید ملودی سازها،صدای حیوانات و اشیاء را جفت جفت شناسایی و انتخاب کند و در صورت تشخیص صحیح صداها ،مکعب ها حذف و بازی به اتمام می رسد.
 

ایده این بازی از بازی واقعی مکب ها گرفته شده و تولید کننده آن سعی دارد تا با ایجاد فضای رایانه ای کاربران کوچک را مورد آزمایش ، در زمینه تشخیص صحیح صدا قرار دهد.
 

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی است و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.
 

متقاضیان دریافت پروانه تولید « بازی های رایانه ای » می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.
 

پایان پیام/


آخرین اخبار
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *