مجیدی، ۴ بازی دیگر رکورد قلعه‌نوعی را خواهدشکست

با ادامه روند شکست ناپذیری استقلال با مجیدی، این سرمربی ۴ بازی تا رکورد قلعه‌نویی فاصله دارد.

مجیدی، ۴ بازی دیگر رکورد قلعه‌نوعی را خواهدشکست

به گزارش ممتاز نیوز، استقلال هم‌چنان با ادامه روند شکست‌ناپذیری خود به رکوردهای قابل توجهی دست پیدا می‌کند.

آبی‌پوشان با پیروزی در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شدند بهترین آمار خود را در شکست ناپذیری به ثبت برسانند. مجیدی و شاگردانش تا این‌جای کار در ۱۷ بازی متوالی تن به شکست ندادند که این مساله در تاریخ حضور استقلال در رقابت‌های لیگ برتر بی‌سابقه بوده است.

پیش از این، بهترین آمار شکست‌ناپذیری استقلال به فصل ۹۲-۹۱ بازمی‌گردد که آبی‌‌ها از هفته هجدهم تا سی‌وسوم موفق شدند بدون باخت‌ بازی‌های خود را پشت سر بگذارند و در آخر همان فصل هم عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به دست بیاورند. هم‌چنین باشگاه استقلال در فصل ۹۵-۹۴ با ۱۵ بازی بدون باخت و در فصل ۹۳-۹۲ با ۱۳ بازی بدون باخت، توانست عملکرد مطلوبی را از خودش برجای بگذارد.

نگاهی به ادوار گذشته رقابت‌های گذشته لیگ برتر، نشان می‌دهد که بهترین آمار شکست ناپذیری در یک فصل متعلق به سپاهان امیر قلعه‌نویی است.

زردپوشان اصفهانی در فصل ۹۰-۸۹ از هفته هشتم تا هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، بازی‌های خود را بدون باخت سپری کردند و آمار بسیار خوبی را ثبت کردند.

استقلال مجیدی نیز برای رسیدن به این رکورد باید در ۴ بازی آینده خود یعنی بازی با تیم‌های تراکتور، نساجی، گل‌گهر و صنعت نفت آبادان نبازد.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.