مجیدی: مقابل الاهلی باهوش کار کردیم/ خستگی کیفیت تیم‌مان را کاهش داد

سرمربی استقلال می‌گوید خستگی بازیکنان، کیفیت تیمش را مقابل الاهلی کاهش داده بود.

به گزارش ممتازنیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش مقابل الاهلی عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد:‌ بازی بسیار خوبی بود. ما برای این بازی یک سازماندهی داشتیم و  تیم الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما من تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است. چون بازیکنان خسته هستند. ما دوبار با الدحیل در ۶ روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.

او ادامه داد: من فکر می‌کنم ما خیلی باهوش بازی کردیم. ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به بازی‌های قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به دست می‌آوریم. با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که در تیم الاهلی تغییری وجود داشت، گفت:  الاهلی تغییر نکرده بود. ما خسته بودیم.

مجیدی درباره عملکرد رشید مظاهری در این بازی خاطرنشان کرد: دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

سرمربی استقلال درباره عملکرد هجومی تیم الاهلی گفت: من قبل از بازی هم گفته بودم الاهلی تیم بسیار خوبی است. ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آن‌ها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در این بازی باهوش کار کرد، تاکید کرد: صد درصد.

مجیدی درباره تقابل تیمش با الشرطه اظهار کرد: همه بازی‌ها سخت است. بازی آخر خیلی سخت است ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی بازی را کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ