مجید انتظامی آهنگسازسریال کلاه پهلوی شد

۰۵اردیبهشت،

تغییراتی در قصه و موسیقی سریال تلویزیونی؛

موسیقی > چهره‌ها
همزمان با پخش قسمت ۲۸ سریال «کلاه پهلوی» و آغاز فاز دوم داستان این سریال، از این پس مجید انتظامی موسیقی ادامه‌ سریال را می‌سازد.

به گزارش ایسنا، تاکنون ۲۷ قسمت از این سریال تلویزیونی پخش شده و جمعه، ششم اردیبهشت ماه با پخش قسمت بیست و هشتم، مخاطبان شاهد تغییراتی تازه در روند قصه خواهند بود.

در این قسمت کریم (با بازی امین حیایی) به تهران می‌آید و پس از مدت‌ها با بلانش دیدار می‌کند. بلانش در خیابان لاله زار تهران یک مزون زنانه را اداره می‌کند و از دیدن کریم در لباس شهربانی غافلگیر می‌شود.

حضور کریم در تهران زمینه‌ای برای استخدام او در اداره سیاسی را فراهم می‌کند که این امر به واسطه خدمات او در کشف حجاب صورت می‌گیرد. خرید خانه توسط صمصام در تهران و اسباب کشی او و مه لقا به تهران نیز از دیگر اتفاقهای قسمت بیست و هشتم این سریال است.

روابط عمومی این سریال تلویزیونی به ایسنا اعلام کرد، همچنین از این قسمت موسیقی سریال توسط «مجید انتظامی» ساخته خواهد شد. در ۲۷ قسمت قبل استاد «فریدون شهبازیان» سازنده‌ موسیقی متن «کلاه پهلوی» بوده است.

مجید انتظامی تاکنون برای سریال های تنهاترین سردار، مردان آنجلس و شیخ بهایی موسیقی ساخته و کلاه پهلوی چهارمین همکاری وی با تلویزیون در ساخت موسیقی متن سریالی تاریخی محسوب می گردد.

این سریال در ۵۴ قسمت به کارگردانی «سیدضیاءالدین دری» و به تهیه‌کنندگی «محمد رضا تخت کشیان» در شبکه یک سیما ساخته شده و ۹ ماه از آغاز

پخش آن می گذرد. پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.


RSS
منبع:همشهری آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ