مجید خراط ها: بی انگیزه شده ام

۰۷خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: مجید خراط ها اگرچه سبک خاصی را در موسیقی دنبال می کند اما توانسته طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند. طرفدارانی که به او لقب سلطان احساس! داده اند و در فضای مجازی و پایگاه اینترنتی های موسیقی با قدرت و تعصب خاصی از خواننده محبوب خود دفاع می کنند. اولین آلبوم مجاز آقای خراط ها اواخر سال قبل انتشار یافت و با فاصله کمی توانست اولین کنسرت خود را هم در سال میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کند.

خراط ها که سال قبل با انتشار یافتن آلبوم و همچنین برگزاری کنسرتش خبرساز شده بود. امسال را بسیار بی سر و صدا و چراغ خاموش آغاز کرده. به همین سبب به سراغ مجید رفتیم و از فعالیت های این روزهایش، آلبوم تازه و کنسرت هایش پرسیدیم:

مجید خراط ها از فعالیت های این روزهایش می گوید

طرفدارهایت مشتاقانه منتظرند تا خبرهای مربوط به آلبوم بعدی را بشنوند، چه خبر از آلبوم بعدی؟

– هنوز عرق آلبوم اول خشک نشده اماخ داریم کارهای مربوط به آلبوم بعدی را انجام می دهیم. راستش از آنجایی که شرکت مجوز گیرنده و پخش کننده آلبوم اول بسیار ما را اذیت کردند. یک مقدار بی انگیزه شده ایم اما ان شاءالله به زودی و طی یک ماه آینده آهنگ های تازهی را به عنوان تک تراک منتشر خواهم کرد و ان شاءالله به موازات آن کارهای مربوط به آلبوم تازه را هم انجام خواهیم داد.

زمان انتشار یافتن آلبوم بعدی مشخص هست؟

– معمولا نمی توان زمان دقیقی برای انتشار یافتن آلبوم ها مشخص کرد. حتی در دقیقه ۹۰ هم نمی توان اظهار نظر دقیقی در مورد زمان انتشار یافتن آلبوم داشت. آلبوم تازه من مراحل تولید را طی می کند و هنوز نمی توانم زمان مشخصی برای انتشار یافتن آلبوم بعدی اعلام کنم.

به مشکلاتی که در آلبوم اول بود اشاره کردی، در این مورد بیشتر برایمان بگو.

– تقریبا هیچ یک از کسانی که در آلبوم با من همکاری داشتند، به تعهدات خود عمل نکردند!

این تعهدات چه بوده؟

– هم از نظر نوع و هم از نظر زمان پخش مشکلاتی وجود داشت. البته من کارهایم را از طریق قانونی و در دادگاه تا حدودی پیش برده ام اما ماجرا به این شکل نیست که بگوییم قصد و غرضی در میان بوده است. برداشتی که من از حرف این شرکت ها داشتم طوری بود که فکر می کردم همه چیز صادقانه است و همان حرف های شفاهی کافی است اما از قرار معلوم این حرف ها به همه زده می گردد و در نهایت به شکل دیگری عمل می گردد.

مشکلت با شرکت ایران گام است؟

– من مشکلی با این شرکت ندارم و هیچ یک از عوامل این گروه را هم تا امروز ندیده ام. با وجود اینکه روی آلبوم اسم این شرکت به عنوان تهیه کننده نوشته شده، ایران گام تهیه کننده آلبوم من نبود و شخص دیگری تهیه آلبوم من را برعهده داشته است.

مجید خراط ها از فعالیت های این روزهایش می گوید

در آلبوم بعدی هم قصد داری همه کارهای آلبوم اعم از ترانه و ملودی را خودت انجام دهی؟

– ترانه ها به صورت پیوسته کار خودم است و برای اینکهاز فضای محتوایی کار خودم فاصله نگیرم، ساخت ملودی ها را هم خودم برعهده دارم اما اگر ببینم دوستانی می باشند که تنظیم و میکس و مستر را بهتر از من انجام می دهند، حتما این همکاری را انجام خواهم داد. این تست را در تک تراک ها انجام خواهم داد و اگر جواب مثبتی از آن دریافت کردم، در آلبوم هم این تجربه را تکرار و در بخش میکس و مستر و تنظیم از دوستان دیگر استفاده خواهم کرد.

انتقادی که به تو می گردد این است که اغلب آهنگ هایت غمگین و در بعضی موارد شبیه به مرثیه است، این روند را در آلبوم بعدی هم ادامه خواهی داد؟

– سلیقه ها متفاوت است. اتفاقا یکی از تعریف و تمجیدهایی که از من می گردد هم همین موضوعی است که تو می گویی! من مثل همه خواننده هایی که در دنیا فعالیت دارند. یک کاراکتر خاص را دنبال می کنم. ما هیچ وقت نمی بینیم خواننده ای مثل ادل بیاید و برای جذب مخاطب بیشتر یک آهنگ شش و هشت بخواند. هر کسی کاراکتر خودش را دارد. من تلاشی برای غمگین خواندن و ساخت آهنگ های غمگین ندارم اما فکر می کنم در این کار توانایی بیشتری دارم و کاراکترم به این ژانر از موسیقی نزدیکتر است.

یعنی ترجیح می دهی همین مخاطبان فعلی ات را راضی نگه داری؟

– تلاشم را می کنم تا با حفظ مخاطبان فعلی، مخاطبان تازهی هم به جمع مخاطبانم اضافه کنم اما نه به هر قیمتی!

بعد از انتشار یافتن آلبوم اول پیش بینی می شد اجراهای بسیاری در تهران داشته باشی اما فقط یک اجرا در تهران داشتی …

– در این مدت کنسرت های بسیاری در شهرهای دیگر داشته ام. چون قرارداد این کنسرت ها از قبل بسته شده بود، به نوعی در عمل انجام شده قرار گرفته بودیم و به همین سبب فرصت اجرای کنسرت در تهران عملا از دست رفته بود. امیدوارم بعد از انتخابات و در اولین فرصت نور کنسرت تهران و کرج را برگزار کنیم.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. طاها گفت:

  سلام
  من نظرم اینه ک مجید جان مخالفان زیادی داره ولی با این همه اغا مجید ب کار خودش ادامه میده و
  احساسی ترین خواننده هست وهمیشه خواهد بود

  بد خواهان مجید خراطها خیلی خیلی بی احساس و سردن

  وسلام…

 2. طاها گفت:

  سلام
  من نظرم اینه ک مجید جان مخالفان زیادی داره ولی با این همه اغا مجید ب کار خودش ادامه میده و
  احساسی ترین خواننده هست وهمیشه خواهد بود

  بد خواهان مجید خراطها خیلی خیلی بی احسهس و سردن

  وسلام…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *