محدودیت های ترافیکی جاده های کشور

جام جم آنلاین: پلیس راه راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را با توجه به برگزاری اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد و تعطیلی پنج روزه تهران از ششم الی ۱۱ شهریور را اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، با توجه به برگزاری اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد و تعطیلی پنج روزه تهران، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور از امروز دوشنبه ششم الی شنبه ۱۱ شهریور ماه را اعلام کرد.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ششم شهریور الی ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۱ شهریور از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

محور کرج – چالوس

الف- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع می باشد.

ب – تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز شنبه ۱۱ شهریور از میدان امیر کبیر کرج به سمت چالوس ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز

الف- تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد.

ب- تردد کلیه کامیون ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز دوشنبه ششم شهریور و همچنین از ساعت شش الی ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ هفتم الی ۱۱ شهریور ماه از محور هراز ممنوع می باشد.

ج- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه ۱۱ شهریورماه از انتهای بلوار کریتون به سمت آب اسک ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه می باشد.

محور فیروزکوه

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز دوشنبه ششم شهریور و همچنین از ساعت شش الی ۲۴ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ هفتم الی ۱۰ شهریور و از ساعت شش روز شنبه ۱۱ شهریور الی ساعت دو بامداد روز یکشنبه ۱۲ شهریور از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع می باشد.

محور قدیم رشت – قزوین

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز پنجشنبه ۹ شهریور و همچنین از ساعت شش الی ۲۴ روزهای جمعه و شنبه ۱۰ و ۱۱ شهریور از محور رشت – قزوین و بالعکس ممنوع می باشد.

محور آستارا – اردبیل

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه ۹ شهریور و همچنین از ساعت شش الی ۲۴ روزهای جمعه و شنبه ۱۰ و ۱۱ شهریور از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع می باشد.

محور زاهدان- زابل

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه (۹ و ۱۰ شهریور) از محور زاهدان – زابل و بالعکس ممنوع می باشد.

ضمناً مرکز کنترل ترافیک پلیس راه نیروی انتطامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی پرسش‌های هموطنان درباره وضع راه‌های کشور از نظر جوی و ترافیکی، یا امدادرسانی است.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *