محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته کشور

۰۵ تیرماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته کشور

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته کشور

ممتازنیوز: معاون عملیات پلیس راه، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای تعطیل آخر هفته را تشریح کرد.

سرهنگ صمد اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۶ تیر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ تیر در جاده های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.
اسفندیاری افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از جاده کرج – چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.
وی همچنین گفت: در جاده هراز، تردد تمام کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ممنوع است و تردد تمام تریلرها نیز همچنان از این مسیر ممنوع است.
اسفندیاری در ادامه گفت: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و برعکس ممنوع است.
معاون عملیات پلیس راه گفت: بر اساس این اطلاعیه، تردد تمام تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه از جاده زاهدان- زابل و برعکس ممنوع است.


پرشین خودرو | RSS
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ