محدودیت های ترافیکی این هفته

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 محدودیت های ترافیکی این هفته

محدودیت های ترافیکی این هفته

ممتازنیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌های تردد روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش ممتازنیوز، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌های تردد روزهای پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام کرد.

این محدودیت‌ها به شرح زیر است:
تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج – چالوس، سمنان – مشهد و بلعکس ممنوع است.
تردد انواع تریلر و کامیون‌ها از محور کرج چالوس کماکان ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از محور هراز ممنوع است.
به گزارش فارس، تردد کلیه تریلرها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع در جاده دماوند ممنوع است.
همچنین تردد کلیه تریلرها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه در جاده زاهدان – زابل ممنوع خواهد بود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ