محسنی اژه ای: عده‌ای در اوضاع گرانی سوء استفاده می‌کنند و جیب‌هایشان را پر می‌کنند

به گزارش خبرآنلاین؛ غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت: مردم به خوبی مشکلات، فقر و گرانی را تحمل می‌کنند؛ به شرط اینکه بدانند عدالت برقرار است.

او گفت: اگر بخواهیم مردم به ویژه نسل جوان امید و نشاط داشته باشند باید برای آنها مسجل شود که نظام و حکومت به دنبال تحقق عدالت هستند.

اژه ای گفت: متاسفانه عده‌ای در اوضاع گرانی سوء استفاده می‌کنند و جیب‌هایشان را پر می‌کنند که این برای مردم قابل تحمل نیست.

بخشی از سخنان اژه ای را به نقل از ایسنا بخوانید؛

– دشمنان و شیطان‌صفتان تلاش می‌کنند که مردم و نسل جوان را نسبت به آینده مایوس کنند و اهتمام دارند که مردم را با مشکلاتی که سبب اصلی آن دشمنان هستند نسبت به آینده در تردید قرار دهند.

– کسانی که از انقلاب اسلامی ضربه خورده‌اند و منافعشان به خطر افتاده است برای کشور نقشه می‌کشند و به هر طریقی سعی دارند بین مردم و مسئولان، مردم و مردم و مسئولان با یکدیگر جدایی و تفرقه ایجاد کنند.

– در شرایط کنونی باید هوشیار باشیم که مسائل حاشیه‌ای وارد متن نشود، دوست و دشمن را متمایز کنیم، نسبت به توطئه‌های گوناگونی که برایمان تدارک دیده‌اند غافل نباشیم و بصیرت خود را افزایش دهیم.

– سال گذشته دشمنان برای جمهوری اسلامی ایران نقشه کشیدند، حلقه اقتصادی را تنگ‌تر کردند و تحریم‌های یک‌جانبه و چندجانبه ایجاد کردند و مسئولان جمهوری اسلامی را تهدید کردند که از ورود آنها به غرب و اروپا جلوگیری خواهند کرد؛ این در حالی است که مسئولان کشور در غرب و اروپا حسابی ندارند که بلوکه شود.

– هر وقت خنثی شدن توطئه دشمنان را می‌بینیم شاهد وقوع معجزه‌ای در کشور هستیم.

۴۷۴۷

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *