محسن شادی درقایقرانی برای دومین بارمتوالی المپیکی شد

شنبه ۹ اردیبهشت – ۱۱:۴۹:۰۰ ق.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزری آریا – قهرمان ایران درماده روئینگ تک نفره سنگین وزن مردان امروز(۹ اردیبهشت) درمسابقات انتخابی المپیک کره جنوبی موفق به کسب سهمیه المپیک شد. 
به گزارش خبرگزاری آریا ، مسابقات کسب سهمیه المپیک روئینگ در قاره آسیا امروز با برگزاری رقابت‌های نیمه نهایی ادامه یافت و محسن شادی یکی از نمایندگان ایران درماده تک نفره سنگین وزن به مصاف حریفان خود رفت. شادی که پیش از این شایستگی‌های خود را درمسابقات مختلف نشان داده و برای کشورمان افتخار آفرینی کرده بود،این بار نیز برای کسب سهمیه و شانس حضور در المپیک به مصاف حریفان خود رفت.  
وی که در این مرحله درگروه دوم حضور داشت، با احرام احرام از اندونزی، سائو وا سو از هنگ کنگ، ساواران سینگ از هند، سرگی تیان از ازبکستان و ولی الله خان از پاکستان به رقابت پرداخت. با آغاز این مسابقه حساس شادی و سینگ از هند در رقابتی پایاپای حرکت می‌کردند به طوری که تنها با اختلاف چند صدم ثانیه مسافت ۱۵۰۰ متر را به پایان رساندند.  
در ۵۰۰ متر پایانی سینگ شتاب قایق خود را بیشتر کرد اما قایقران کشورمان که با سن کم خود تجربه بالایی دارد، فشار زیادی به خود وارد نکرد و تنها با حفظ فاصله با قایق سوم با زمان ۷:۰۹٫۸۴ دقیقه از خط پایان گذشت و مقام دوم را کسب کرد و علاوه بر صعود به فینال a مسابقات برای دومین بار پیاپی جواز حضور در المپیک لندن را دریافت کرد. در این رقابت ساواران سینگ از هند با زمان ۷:۰۲٫۲۴ دقیقه اول و سائو وا سو از هنگ کنگ با زمان ۷:۱۲٫۴۰ دقیقه سوم شدند. 
در گروه اول این مرحله مینگ هویی ونگ از چین تایپه، ولدویسلاو یاکوولو از قزاقستان، دونگ یونگ کیم از کره جنوبی، حیدرنواز از عراق، یوشی مچی نی شی مورا از ژاپن و لینه نگوین ون از ویتنام با هم مسابقه دادند که در نهایت مینگ هویی ونگ از چین تایپه با زمان ۷:۱۱٫۱۶ دقیقه اول ، ولدویسلاو یاکوولو از قزاقستان با زمان ۷:۱۱٫۲۲ دقیقه دوم و دونگ یونگ کیم از کره جنوبی با زمان ۷:۱۱٫۵۰۷ دقیقه سوم شدند.  
مسابقه فینال نیز فردا برگزار خواهد شد و محسن شادی برای کسب عنوان اول به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۴۲۸۱۱۴۹۰۰۰۶۲


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ