محمدنبی حبیبی: مردم به نامزد دولتی رای نمی‌دهند

ایران > انتخابات
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دولت حق داشتن نامزد در انتخابات ریاست جمهوری ندارد، گفت: به نظر بنده مردم به نامزد دولتی در انتخابات رای نمی‌دهند بنابراین بهتر است دولت تنها مجری خوبی برای انتخابات باشد.

فارس نوشت: محمد نبی حبیبی با تاکید بر ضرورت وحدت میان اصولگرایان در انتخابات پیش رو اظهار کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکنون برای ایجاد وحدت میان اصولگرایان اقدامات بسیاری را داشته است.

وی با اشاره به وحدت نظر میان ۱۵ تشکل زیرمجموعه پیروان خط امام و رهبری افزود: با توجه به وحدت نظر میان تشکل‌ها، اگر روزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان از ما بخواهند به جای سه نفر کاندیدا، یک نفر معرفی کنیم این کار عملی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: باید مجموعه اصولگرایان در صحنه با محوریت روحانیت به سمت یک ائتلاف بزرگ بروند؛ قطعا با این کار با محوریت روحانیت موضوع وحدت اصولگرایان و رسیدن به نامزد واحد تحقق می‌یابد که البته ما نیز این را عملی دانسته و دنبال می‌کنیم.

حبیبی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر میزان مقبولیت نامزد دولت در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اذعان داشت: به نظر بنده دولت حق داشتن نامزد را ندارد چرا که تنها مجری برگزاری انتخابات است؛ بنده تعجب می‌کنم از سئوالات و حرف‌هایی که در این راستا بیان می‌شود مگر دولت به عنوان مجری انتخابات می‌تواند کاندیدایی برای انتخابات داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بهتر است دولت تنها مجری خوبی برای انتخابات باشد، تاکید کرد: البته معتقدم که اگر در پنهان نیز فرد خاصی به عنوان نامزد دولت مطرح شود، بازهم مردم به نامزد دولتی رای نخواهند داد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به میتینگ ۱۰۰ هزار نفری در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: بعضی از اقداماتی که از سوی دولت انجام می‌گیرد بوی انتخاباتی دارد؛ معتقدم شخص رئیس جمهور باید مراقبت کند که از رفتارهای دولت بویی مبنی بر اینکه برای انتخابات نظر خاصی بر فرد خاصی دارد، استشمام نشود.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *