محمود عباس از لیبرمن شکایت می‌کند

۰۱م آذر ،

11111111-11.jpg

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که قصد دارد علیه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به خاطر تهدیدهایی که اخیرا علیه عباس کرده بود، شکایت کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه الجزایری النهار الجدید، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی اظهاراتی اعلام کرد که از آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی به خاطر تهدیداتش علیه وی شکایت خواهد کرد.

عباس در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های مصری عنوان داشت: من شخصا علیه لیبرمن به خاطر تهدیدهای اخیرش شکایت خواهم کرد.

وی گفت: من از سوی اسرائیل به رهبری لیبرمن هدف انتقاد شدید قرار گرفتم اما این انتقاد با همه ابزارش هرگز مرا نمی‌ترساند و رهبران فلسطینی را از تصمیم‌شان برای رفتن به سازمان ملل باز نمی‌دارد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد: به رغم همه این تهدیدها ما هرگز از مواضع خود عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

عباس در ادامه خاطرنشان کرد: اسرائیلی‌ها می‌گویند باید از شر من راحت شوند چرا که من جنگی تروریستی و دیپلماتیک را رهبری می‌کنم. آنها از رویارویی مسالمت آمیز با ما که به تحقق نتایج مثبت و مهم در جامعه جهانی منجر شود، می‌ترسند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در این مصاحبه خود که از طریق خبرگزاری فلسطینی وفا انتشار یافت، اعلام کرد: رهبران فلسطینی برای رفتن به سازمان ملل جهت دستیابی به عنوان کشور غیرعضو در مجمع عمومی سازمان ملل آماده‌اند و این به رغم تلاش‌های بعضی برای ناکام گذاشتن این خواسته فلسطینی‌ها یا به تاخیر انداختن آن است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ