محورهای عکاسی از سفره های افطاری

جام جم آنلاین: فراخوان پنجمین مسابقه عکاسی از سفره های افطاری با تغییرات عمده ای در تعداد محورهای مورد نظر، تعداد و ترکیب هیات داوران، تعداد و نحوه توزیع جوایزحداکثر تا چهار روز دیگر منتشر خواهد شد.

دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره های ایرانی اسلامی، پنجمین دوره از مسابقات عکاسی از سفره های افطاری با تغییرات جدی به زودی منتشر خواهد شد.

این تغییرات که ناشی از تصمیم برگزار کنندگان در جهت ارتقای کیفیت آثار صورت خواهد گرفت شامل حال تعداد داوران و محورهای مورد نظر و همینطور نحوه تعیین و توزیع جوایز خواهد بود. همچنین احتمال بروز تغییراتی هم در تقویم مسابقه وجود دارد.

بر این اساس به کلیه هنرمندان عکاس و علاقمندان پیشنهاد می شود که در ایام باقی مانده از ماه مبارک رمضان در دو محور «خانواده و افطار» و همینطور افطار به معنای عام کلمه با تلفیق نگاه عکاسی مستند و عکاسی مفهومی به سوژه مقدس و عبادی سفره های افطاری نظر افکنده و آثاری در این زمینه خلق کنند.

این دبیرخانه تاخیر در انتشار فراخوان را تغییراتی در ترکیب حامیان این مسابقه اعلام کرده و افزوده است که حداکثر ظرف چهار روز آینده جزییات فراخوان از طریق کلیه سایت های تخصصی و خبرگزاری های رسمی کشور به اطلاع هنرمندان خواهد رسید و این خبر تنها برای مطلع بودن هنرمندان از انجام قطعی و حتمی پنجمین مسابقه عکاسی از سفره های افطاری و محورهای مد نظر منتشر شده است. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.