محورهای مسدود و محدود کدامند؟

خرداد ۱۴۰۱

 محورهای مسدود و محدود کدامند؟

محورهای مسدود و محدود کدامند؟

ممتازنیوز: محورهای مسدود و محدود امروز کشور اعلام شد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارت تصویری‏، سامانه‌های هوشمند ترافیک‌شمار برخط و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ‌،مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.
محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی:
۱- محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، بدلیل طغیان رودخانه‌های محلی.
ممنوعیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:
۱- آزادراه کرج ـ تهران، از پل فردیس تا ورد آورد بدلیل احداث پل روگذر در کیلومتر ۱۱ شنبه تا سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۲۳ لغایت ۴ صبح روز بعد، تا ۲۵ مردادماه جاری، مسدود بوده و در این مدت، مسیر جایگزین، جاده‌های قدیم یا مخصوص کرج،بعنوان مسیر جایگزین پیشنهاد می‌شود و همچنین، تا مورخ یادشده، آزادراه تهران ـ کرج، از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۶:۰۰، فقط در یک محدوده ۷۰۰ متری در کیلومتر مورداشاره، تردد خودروها از طریق کناز گذر احداثی انجام خواهد شد.
۲- بزرگراه قم ـ گرمسار و بالعکس در استانهای قم و سمنان، تا ۲۷ تیرماه ۹۲ بدلیل تبدیل به آزادراه مسدود ومسیرجایگزین برای خودروهای سواری، آزادراه قم ـ تهران و پاکدشت ـ گرمسار و برای وسایل نقلیه سنگین قدیم قم ـ تهران ـ گرمسار و بالعکس، خواهد بود.
۳- کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، با تمدید عملیات تا ۳۱ تیرماه ۹۲، شنبه‌، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۱۱ تا ۱۴ بدلیل اجرای عملیات زیرسازی راه آهن، مسدود خواهد بود. در مدت انسداد، تردد وسایل نقلیه از کمربندی غربی انجام خواهد شد.
محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:
۱-آزادراه اصفهان – کاشان، از کیلومتر ۱۲۵ تا ۱۴۵ واقع در استان اصفهان تا ۲۸ تیرماه۹۲، بدلیل عملیات روکش آسفالت، تردد از طریق دو خط عبوری با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
۲-محور تهران ـ مشهد، محدوده سرخه، واقع در استان سمنان تا ۲۳ مردادماه ۹۲ ،بدلیل عملیات احداث پل، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
۳- محور کنگان ـ عسلویه واقع در استان بوشهر، تا ۳ مهرماه ۹۲، بدلیل عملیات اتصال کنارگذر کنگان به بزرگراه سیراف محدوده کیلومتر ۲۰۰/۴، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط، از طریق جاده کنارگذر احداثی انجام می گردد.
۴-محور آق‌قلا ـ بندرترکمن واقع در استان گلستان، از تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۷، بدلیل عملیات راهسازی، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
۵- محور آق‌قلا ـ گمیشان واقع در استان گلستان از تا ۳۱ شهریور ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۷، بدلیل عملیات راهسازی، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
۶- محور گرگان – آزادشهر، ک ۱۰۰+۲ (قطعه اول بزرگراه) واقع در استان گلستان تا ۳۱ شهریور ماه ۹۲، بدلیل عملیات اجرای دوربرگردان عریض نومل، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
۷- محور سرخنکلاته – امیرآباد، ک ۵۷۰+۸ (قطعه یک کمربندی گرگان) واقع در استان گلستان تا ۱۶ تیرماه ۹۲، بدلیل احداث پل در حاشیه سواره‌رو، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد
۸- محور تربت حیدریه – گناباد، کیلومتر ۵ الی ۶ واقع در استان خراسان رضوی تا ۱۸ تیرماه ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۸، بدلیل عملیات ماسه آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط و از طریق کنار گذر احداثی شنی در حریم راه انجام می گردد.
۹- آزادراه مشهد ـ باغچه، کیلومتر ۰ الی ۲۰ واقع در استان خراسان رضوی تا ۳۱ شهریور ۹۲، از ساعت ۷ الی ۱۷، بدلیل عملیاتلکه گیری و روکش آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.


پرشین خودرو | RSS
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *