مخابرات: آماده کاهش تعرفه مکالمات تلفن در صورت کاهش حق السهم دولت هستیم

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

در صورت کاهش حق السهم وزارت ارتباطات ( دولت ) از درآمــد مخابرات شرکت مخابرات ایران آمادگی دارد ، تعرفه های تلفن همراه و ثابت را کاهش دهد.
 
دکتر سید هاشمی روز قبل در دیدار با مسؤولین استان قم ضمن اعلام این خبر گفت : با عنایت به انجام همکدسازی استان قم در تاریخ ۲۷/۲/۹۲ و عدم دریافت دیناری از مشترکین بابت انجام این همکدسازی و عدم افزایش هیچگونه تعرفه و آبونمان در فیشهای مشترکین ، چنانچه سازمان تنظیم مقررات ، سهم ۸ درصدی خود از محل مکالمات تلفن ثابت و ۳۰ درصدی خود از محل مکالمات تلفن همراه را کاهش دهد شرکت مخابرات ایران نیز نسبت به کاهش نرخ تعرفه مکالمات تلفن ثابت و همراه اقدام می کند.
 
وی اضافه کرد : شرکت مخابرات ایران سالانه بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال از محل مکالمات مشترکین به سازمان تنظیم مقررات ، وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت می نماید که چنانچه این رقم کاهش یابد هزینه مکالمات مشترکین نیز کاهش می یابد.
وی افزود : این در حالیست که سالانه بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان نیز بعنوان مالیات بر سود از سوی شرکت مخابرات ایران به وزارت امور اقتصاد و دارایی پرداخت می گردد.
دکتر سید هاشمی از مقامات عالی اجرایی استان به ویژه استاندار ، فرماندار ، شهردار و دیگر مسؤولین استان قم به جهت ارسال تقدیر نامه های متعدد مبنی بــر رضایت از عملکرد مطلوب مخابرات استان قم تشکر کرد و اظهار داشت : رضایت مسؤولین استان قم از عملکرد مخابرات با عنایت بـــــه حجم بالای ترافیک تردد زائر در این استان ( حدود ۲۵ میلیون نفر در سال ) بویژه در ایام خاص از جمله نیمه شعبان ، دهه کرامت و ایام نوروز حاکی از ارائه خدمات مطلوب این شرکت به زائرین است و این امر مسؤولیت مجموعه مدیران شرکت مخابرات ایران را سنگین تر می کند.
رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در پایان با اشاره به ارائه خدمات خوب و قابل قبول شرکت مخابرات استان قم و کسب افتخارات متعدد در زمینه های مختلف ، ضمن تشکر از مدیر عامل ، مدیران و کارکنان این شرکت، قم را بعنوان استان ویژه بلحاظ وجود پتانسیل های مهم فرهنگی و مذهبی عنوان کرد.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ