مخابرات: بدهی‌مان به زیرساخت تسویه شده اما احتمال بدهکارشدن دوباره هست

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

سخنگوی مخابرات ایران گفت: بدهی به زیرساخت از نظر ما تسویه شده است اما این به معنای بستن پرونده نیست و امکان دارد زیرساخت مجددا طلبکار شود.
 
 
وی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه بدهی ما به زیرساخت به طور کامل پرداخت شده است، اظهار کرد: مخابرات با زیرساخت تعاملات مالی گسترده‌ای دارد و نمی‌شود بابت ۴۰، ۵۰ میلیارد تومان کل این تعاملات و روابط نادیده گرفته شود.
 
وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود ظاهرا مخابرات بدهی خود را به شکل چکی و در سه مرحله پرداخته که آیا این موضوع صحت دارد؟، گفت: اصل موضوع پرداخت بدهی بوده که انجام شده، حال ممکن است شیوه پرداخت آن نقد باشد یا قسطی که چندان اهمیت ندارد.
 
او در ادامه گفت: بدهی که در ابتدا زیرساخت اعلام کرد، ۴۵۰ میلیارد تومان بود که بعدا کاهش چشم‌گیری داشت و به ۲۲۰ میلیارد تومان رسید لذا همچنان هم اگر زیرساخت با وجود تسویه شدن بدهی، معتقد است که ما بدهکار هستیم مشکلی نیست و همچون روال سابق حاضریم حق پرداختی خود را بدهیم.
 
سخنگوی مخابرات ایران خاطر نشان کرد: اگر بدهی که ۲۲۰ میلیارد ذکر شده درست باشد، قطعا بررسی می‌کنیم و در صورت صحت پرداخت خواهیم کرد.
 
وی با تأکید بر اینکه بدهکاری از نظر ما تسویه شده است، اذعان کرد: این به معنای بستن پرونده نیست زیرا احتمال طلب مجدد زیرساخت در بخش‌هایی همچون مکالمات بین‌الملل که با تأخیر پرداخت می‌شود، وجود دارد اما باز هم می‌گویم این ارقام کوچک در برابر تعاملات مالی بین ما، رقم ناچیزی است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *