مدارس تبریز، فردا تعطیل است

ایسنا/آذربایجان شرقی به دنبال بارش سنگین برف، کولاک و برودت شدید هوا مدارس تبریز در شیفت صبح تعطیل اعلام شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فردا دو شنبه ۲۱ بهمن، کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی نواحی پنجگانه تبریز در شیفت صبح تعطیل است.

در شهرستان هشترود نیز کلیه مدارس  روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی تعطیل و مدارس پیش دبستانی، ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در چاراویماق کلیه مدارس  روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و دوره اول و دوم متوسطه با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان مراغه کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و در شهر، مدارس استثنائی و پیش دبستانی تعطیل و مدارس  ابتدایی  با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در شهرستان اهر کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و استثنائی شهری با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در بستان آباد و تیکمه داش کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در شهرستان اسکو، شهرجدیدسهند و ایلخچی کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در نظرکهریزی کلیه مدارس  روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل  و در شهر، تمامی مدارس با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در کلیبر و هوراند کلیه مدارس  شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در هریس مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی در شهر هریس تعطیل و مدارس سایر مناطق شهری و روستایی شهرستان هریس با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در مرند کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در خسروشاه کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در اهر کلیه مدارس  روستایی در تمامی دوره های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و کلیه مدارس شهری در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در صوفیان کلیه مدارس در تمامی دوره های تحصیلی در دهستان رودقات شیفت صبح تعطیل و کلیه مدارس شهر صوفیان و سایر روستاها در تمامی دوره های تحصیلی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در حال تکمیل…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *