مددی: شاید کریمی با استقلال تمدید کند/ از کسانی به من توهین کردند شکایت می کنم

معاون ورزشی باشگاه استقلال می‌گوید این امکان وجود دارد که علی کریمی با آبی‌پوشان پایتخت تمدید کند.

احمد مددی معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره سفرش به قطر برای همراهی تیم استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: بعد از اتفاقاتی که هفته گذشته در فرودگاه افتاد، ما دوباره برای گرفتن پاسپورت اقدام کردیم و الان شرایط برای سفر ما به دوحه فراهم است. در حال حاضر آقای سعادتمند چند کار را به ما سپرده‌اند و در اسرع وقت قرار است که با انجام کارها عازم دوحه شویم.

او درباره جدایی احتمالی علی کریمی از استقلال گفت: ما چندین بار برای مذاکره با این بازیکن از طریق مدیر برنامه‌هایش به او درخواست دادیم اما پاسخ روشنی دریافت نکردیم. البته هنوز هیچ چیزی قطعی نشده شاید او روز بعد تصمیم بگیرد که با استقلال تمدید کند چون  محمد دانشگر هم در ابتدا گفته بود در استقلال نمی‌مانم اما سرانجام با تیم تمدید کرد. با این وجود حتی اگر کریمی نخواهد با تیم استقلال تمدید کند، برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

مددی در پایان گفت: پیرو حواشی که درباره علی کریمی به وجود آمد، کانال‌های هواداری به من توهین کردند و من با پیگیری مراجع قضایی به دنبال احقاق حق خود هستم و شکایت می‌کنم تا دیگر کسی به من توهین نکند. من هیچ نقشی در رفتن یا ماندن علی کریمی ندارم و نباید با چنین قصدی به من توهین شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *