مدرکی دال بر دخالت حزب الله در انفجار اخیر در بلغارستان وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه صهیونییستی “هاآرتص” ، وزیر کشور بلغارستان امروز تاکید کرد تا حالا هیچ مدرکی دال بر این که فرد بمبگذار در اتوبوس حامل اتباع رژیم صهیونیستی در بلغارستان وابسته به حزب الله لبنان باشد، در دست نیست.

این رد اتهام از سوی وزیر کشور بلغارستان در حالی صورت می گیرد که ساعاتی بعد از وقوع این انفجار در بلغارستان در روز چهارشنبه گذشته که منجر به کشته و زخمی شدن چند صهیونیست شد بلافاصله ” بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون ارائه هیچ گونه مدرک و سندی انگشت اتهام را به سوی ایران و حزب الله لبنان نشانه رفت.

این انفجار در سالگرد انفجار مرکز تجاری یهودیان در بوینس آیرس آرژانتین صورت گرفته است .انفجاری که ۱۸ سال پیش صهیونیسم جهانی و شرکای غربی اش جنجال تبلیغاتی وسیعی را علیه جمهوری اسلامی ایران راه انداختند.

این بار نیزهمزمان با سالگرد این واقعه، مواضع یکسان و هماهنگ مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکایی در قبال حادثه تروریستی اخیرو اتهامات بی پایه و اساس آنها که صرفا ادعایی مغرضانه بیش نیست حکایت از فضا سازی و جوسازی علیه حزب الله لبنان و جمهوری اسلامی ایران دارد.

به گزارش سایت “آمریکن تینکر” روز گذشته نیز مقامات پلیس نیویورک در اقدامی هماهنگ با دوستان صهیونیست خود در سرزمینهای اشغالی گزارشی تهیه کرده اند که اتهامات بی اساسی را علیه جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان وارد می کند.

طبق این گزارش بی اساس، جمهوری اسلامی ایران و متحد نزدیکش حزب الله لبنان در سال گذشته ۹ طرح حمله به اتباع رژیم صهیونیستی در گوشه و کنار جهان راتدارک دیده بودند که خنثی شده اند و امسال نیز انفجار اتوبوس در بلغارستان دومین این طرح ها بوده است.

آنچه می توان حدس زد این است که صهیونیستها و مقامات آمریکایی هجمه ای از اتهامات را در روزهای آتی متوجه حزب اللله لبنان و جمهوری اسلامی ایران خواهند کرد که قطعا به ناکامی آنها در پیشبرد نقشه های شومشان در سوریه بی ارتباط نیست.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ