مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا شد

مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا شد

مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا شد

ممتازنیوز: با تصمیم اعضای هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا سعید مدنی به عنوان مدیر عامل گروه انتخاب و جانشین نعمت الله پوستین دوز شد.

سعید مدنی از خانواده معظم شهدا و جهادگران دوران دفاع مقدس می باشد و بیش از ۲۸ سال سابقه حضور در صنعت خودرو و قطعه سازی گروه خودروسازی سایپا دارد.
مدنی از سال ۱۳۶۱ تا ۱۳۸۰ به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت ایندامین سایپا تجربیات ذی قیمتی در حوزه قطعه سازی کسب کرد.
از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۸۸ به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سازه گستر سایپا دایره شناخت خود را نسبت به زنجیره تأمین قطعات سایپا عمیق تر کرد. از سال ۱۳۸۸ به عنوان مدیر عامل شرکت پارس خودرو و عضو هیئت مدیره آن شرکت در جهت توسعه تولید خودروهای با کیفیت و لوکس و پاسخگویی به بخشی از نیازهای بازار داخلی و کاهش وابستگی به واردات در این زمینه فعالیت نمود.
مدنی کسب ۵ دوره مقام اول تولیدات در حوزه کیفیت و حذف انبار از پروسه زنجیره تأمین و تحقق تولید بدون انبار را در کارنامه خود دارد. وی همچنین عضو اتاق های بازرگانی ایران و چین و نیز اتاق ایران و آلمان می باشد.
شایان ذکر است پیش از این نعمت الله پوستین دوز به مدت سه سال مسئولیت مدیر عاملی گروه خودروسازی سایپا را بر عهده داشت. وی اکنون به عنوان مدیر عامل سازمان ملی صنایع مس ایران منصوب شده است.
پوستین دوز در مدت مدیریت حدود سه ساله خود بر گروه خودرو سازی سایپا، عملکرد خوبی به نمایش گذاشت. در این مدت رشد تولید خودرو در شرکت سایپا سالانه به صورت میانگین ۱۲ درصد بوده است. همچنین در دوران تصدی وی به عنوان مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا بیش از ۹۰ درصد از حجم صادرات خودرو کشور متعلق به شرکت سایپا بوده است.
رشد کیفی محصولات بر اساس آمار شرکت بازرسی کیفیت از دیگر اقدامات مثبت مدیریت پوستین دوز بر سایپا به شمار می آید؛ به گونه ای که در سال ۱۳۹۰ نسبت به سال قبل از آن، کیفیت محصولات بیش از ۱۴ درصد بهبود یافت. ایجاد زیرساخت های تولیدی و اضافه نمودن سایت های جدید مانند شرکت «بن رو» و نیز رساندن سایپاکاشان به ظرفیت اسمی خود از موارد دیگر عملکرد مهندس پوستین دوز در دوره مدیریت وی بر سایپا بوده است.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *