مدیرعامل امداد خودرو سایپا خبر داد: خدمات امدادی ویژه سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

خدمات امدادی ویژه سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور

پرشین خودرو: گروه خودروسازی سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز امکانات امدادی ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

به گزارش ممتازنیوز، احمد کرفی مدیر عامل امداد خودرو سایپا با اعلام این خبر گفت: در استان خوزستان ۲۲ نمایندگی و ۲۴ پایگاه امدادی در روزهای تعطیلات نوروز به ارائه خدمات امدادی به مسافران خواهند پرداخت.
وی اظهار داشت: ۲۴ پایگاه امدادی، وظیفه امدادرسانی به دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا را بر عهده دارند. استان خوزستان در نوروز هر سال پذیرای زائران مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس است و به همین دلیل محورهای منتهی به این اماکن در نوروز جزء پر ترددترین محورهای مواصلاتی کشور به شمار می‌روند. لذا گروه خودروسازی سایپا امکانات ویژه‌ای برای زائران در نظر گرفته است.
کرفی گفت: انجمن صنفی نمایندگی های استان خوزستان در تمام ایام اجرای طرح دایر و آماده ارائه خدمات ثابت و سیار به زائرین و مسافران نوروزی می باشد و همچنین در مسیر راهیان نور از جمله شوش، اندیمشک، خرمشهر و هویزه پایگاههای امدادی سایپا مستقر شده‌اند تا در اسرع وقت به یاری مسافران بشتابند. همچنین به محض اعلام نیاز آن دسته از عزیزانی که با خودروی شخصی عازم این مناطق هستند، خدمات امدادی به آنها ارائه خواهد شد.
مدیرعامل امداد خودرو سایپا ادامه داد: در شهرستانهای مسجد سلیمان و شوشتر نیز که جزء مناطق گردشگری استان خوزستان به شمار می‌روند خودروهای امدادی سایپا مستقر شده‌اند تا بهترین خدمات را به گردشگران عزیز ارائه دهند.
این مقام مسئول متذکر شد: به دلیل پر حجم بودن ورود و خروج مسافر به خوزستان، بیشترین خدمات امدادی در اهواز متمرکز شده است. علاوه بر این در اهواز ۴ نمایندگی در هفته اول و ۴ نمایندگی در هفته دوم خدمات مورد نیاز را به مشتریان گروه خودروسازی سایپا ارائه می‌دهند. همچنین در مسیرهای پر تردد آبادان و خرمشهر نیز خودروهای امدادی مستقر شده‌اند تا در سریعترین زمان خدمات امدادی را به مسافران ارائه دهند.
هموطنان برای دریافت خدمات امدادی ، بیان نظرها و پیشنهادهای خود میتوانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند و یا به پورتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ