مدیرعامل مخابرات از پیشنهاد افزایش ۱۲درصدی دوباره تعرفه ها خبر داد

۳۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تغییر در نرخ و تعرفه مخابراتی در سال ۹۲ را منوط به تصویب مراجع ذیربط دانست و گفت: در این ارتباط افزایش ۱۲ درصد برای افزایش تعرفه ها پیشنهاد شده است.
 
ˈمظفر پوررنجبرˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در سمنان افزود: این افزایش نرخ سال قبل پیشنهاد شده بود که شامل تعرفه ها و آبونمان تلفن ثابت و سیار است.
 
وی با بیان این که سال قبل چهار درصد از این پیشنهاد عملیاتی شد، گفت: در سال ۹۲ باید هشت درصد بقیه این تعرفه ها اعمال شود.
 
وی پوشش تلفن های ثابت و موبایل را در کشور بسیار مطلوب خواند و گفت: پوشش مجموع تلفن ثابت و سیار در کشور تقریبا ۱۰۰ درصد است.
 
پوررنجبر گفت: پوشش تلفن همراه در جاده های کشور نیز بالای ۹۰ درصد است و افزایش آن به ۱۰۰ درصد در برنامه مخابرات قرار دارد.
 
وی استفاده از تکنولوژی تازه در شبکه مخابرات کشور و ساماندهی سازمانی کشوری و استانی از برنامه ها و اولویت های سال ۹۲ دانست.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات توسعه استفاده از سامانه های اس ام جی را از اهداف این شرکت بیان کرد و گفت: تاکنون استفاده از این سامانه در سه استان فارس، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی اجرا شده است.
 
وی گفت: با استفاده از این تکنولوژی بهره گیری از سامانه چند رسانه ای نیز در اختیار مشترکان قرار می گیرد و توسعه آن در تمامی استانها از اهداف این شرکت است.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات با هدف افتتاح ۳۷ پروژه مخابراتی به سمنان سفر کرده است.
 

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ