مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا: خدمات پس از فروش سایپا گسترده تر خواهد شد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

سایپا نیوز: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در سال برنامه های سایپا در حوزه خدمات پس از فروش با تقویت مستمر و ممتد به صورت گسترده تری ادامه خواهد داشت.

سعید مدنی در گفت و گو با سایپا نیوز اظهار داشت: توجه به مشتریان و سرلوحه قرار دادن این سرمایه های مهم در راس سیاست های گروه سایپا قرار دارد و از این رو گسترش خدمات پس از فروش به مشتریان از جمله برنامه های آتی سایپا خواهد بود.  

وی افزود: مهمترین راهبرد سایپا در زمینه خدمات پس از فروش تشویق و تسهیل در ارائه خدماتی است که در صورت انجام درست و مطلوب آن افزایش منافع مشتری در مدت استفاده را به ارمغان خواهد آورد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا رضایتمندی مشتری حین استفاده از محصول را مهمترین اصل در ارائه خدمات پس از فروش دانست و تصریح کرد: در بازار امروز تفکر ارتباط خدمات و رضایت مشتریان به شکل گریز ناپذیری ایجاد شده است و این موضوع بیانگر آن است که نمی توان از کنار ارتباط مستمر و موثر  بین کیفیت خدمات ، رضایت خریدار و وفاداری مشتری براحتی عبور کرد.

مدنی ادامه داد: در این زمینه خط مشی اتخاذ شده در گروه سایپا در خصوص ارتباط موثر و ارائه خدمات به مشتریان در نهایت منجر به سود آوری بیشتر و همراهی روزافزون مصرف کنندگان با تولیدکنندگان خواهد شد.

وی تاکید کرد: تلاش صنعتگران در حیطه تولید زمانی به هدف واقعی می رسد که زنجیره خدمات پس از فروش نیز در پاسخگوئی جزء به جزء نیازهای مشتریان موفق عمل کنند و این وظیفه خطیر  باعث شده است زوایای متعدد و مختلف حوزه خدمات پس از فروش در زمره بالاترین و ظایف هر سازمان معرفی شود و نه بعنوان یک واحد که در صف ارکان مهم تولید محصول در سایپا قرار گیرد.

مهندس مدنی با بیان اینکه توجه به مشتریان و خدمات مناسب پس از فروش شاهرگ حیاتی یک سازمان و بنگاه اقتصادی است اذعان داشت: در این زمینه برنامه های گسترده ای برای افزایش رضایتمندی مشتری در نظر گرفته شده است و از این طریق بدنبال اطمینان خاطر مصرف کنندگان از خرید از سایپا خواهیم بود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: در سال برنامه های سایپا در حوزه خدمات پس از فروش با تقویت مستمر و ممتد ادامه خواهد داشت تا از این طریق بتوان سیر صعودی خدمت رسانی و آخرین حلقه تولید و تامین را با شیب تندتر همراه کنیم.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *