مدیرعامل GLX مدعی تولید ۱۲۰ نوع گوشی و ۲۰ نوع اسمارتفون در خرمشهر شد

۱۲ تیرماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مدیر عامل شرکت ارتباط همراه گویا اروند از تولید ۱۲۰ نوع گوشی تلفن همراه با نشان GLX در این شرکت خبر داد و گفت: از تعداد ۲۰ نوع گوشی هوشمند است .
 
حمید سعیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۰۰ نوع تولیدات گوشی همراه این شرکت کلیدی است . 
وی گفت:اکنون برای صدور بیش از ۲۰ نوع تولیدات این شرکت تائیدیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور اخذ شده است و بیش از ۱۰ مدل نیز گواهی CE اروپا دریافت کرده اند. 
مدیر عامل شرکت ارتباطات همراه گویای اروند اظهار داشت: این شرکت به عنوان واحد نمونه حمایت از حقوق مصرف کننده در سال قبل شناخته شد و عنوان واحد نمونه تولید الکترونیک کشوری را نیز کسب کرده است. 
سعیدی افزود: این شرکت طراح و تولید کننده گوشی های کلاسیک، هوشمند؛ به عنوان اولین شرکت تولید کننده تلفن همراه ایرانی از سال ۱۳۸۶ کار خود را به صورت رسمی در شهر خرمشهر آغاز کرده است. 
وی گفت: از سوی این شرکت در زمینه های بین المللی نیز فعالیت هایی صورت گرفته است به شکلی که گوشی های تولیدی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی به فروش می رسد و بزودی شاهد عرضه گوشی های تولیدی شرکت در کشورهای اروپایی خواهیم بود. 
شرکت ارتباط همراه گویا اروند خرمشهر امسال به عنوان واحد برتر منتخب در سایت صنعتی خرمشهر در محدوده منطقه آزاد اروند معرفی شد و در هفته جاری نیز مسوولان آن به عنوان صنعتگران نمونه در همایش گرامیداشت روز صنعت، معدن تجارت در همین منطقه مورد تجلیل قرار گرفت. 

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *