مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی پس از دیدار با رهبر را تکذیب کرد

۱۸فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در حال که یکی از نمایندگان مجلس پس از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفتگویی عنوان کرده بود که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار است بعد از دیدار با رهبر معظم انقلاب دربارهٔ کاندیداتوری تصمیم گیری کند، مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام این خبر را تکذیب کرد و گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از بیان این ادعای کذب ابراز ناخرسندی کرده است.

رضا سلیمانی اظهار کرد: آنچه در دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس با آیت الله هاشمی رفسنجانی مطرح شد، این بود که نمایندگان نظر ایشان را در مورد نامگذاری امسال به نام «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» جویا شدند، ولی آقای هاشمی به سفر رهبر انقلاب به مشهد مقدس اشاره کرده و گفته اند، “هنوز با رهبر معظم انقلاب دیداری نداشته ام تا نظر دقیق ایشان را در مورد نامگذاری امسال جویا شوم“.

وی افزود: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرده که پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب نظر خود را در این مورد خواهد گفت؛ لذا اساساً این بخش از سخنان آیت الله هاشمی، ربطی به موضوع انتخابات نداشته است.

مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد که آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره نظرات خود در مورد مسائل مختلف از جمله انتخابات را به صورت صریح، بیان کرده اند.

 حجت الاسلام علی عسگری رابط پارلمانی مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با تکذیب این خبر گفت: اتفاقا در تماسی که با آقای پیرموذن داشتم، وی هم تاکید داشت موضوع را به این شکل نقل نکرده است و سئوال مربوط به نظر آقای هاشمی دربارهٔ مسائل ذکر شده بوده است.

عصر امروز تسنیم در مصاحبه​ای با کمال​الدین پیرموذن به نقل از هاشمی رفسنجانی نوشته بود: بعد از دیدار با رهبر انقلاب دربارهٔ کاندیداتوری در انتخابات اظهارنظر می‌کنم.

/۲۹۲۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ