مذاکرات هسته‌ای روند قابل قبولی دارد؛ مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است

علی لاریجانی در دیدار با آیت الله موسوی اردبیلی:

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر آیت الله موسوی اردبیلی به بیان گزارشی دربارهٔ وضعیت کنونی مذاکرات هسته‌ای و وضعیت اقتصاد کشور پرداخت.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه ۸ اردیبهشت ماه) با حضور در دفتر آیت الله موسوی اردبیلی از مراجع عظام تقلید با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ روند قابل قبولی دارد، گفت: تیم مذاکره کننده باید با تدبیر و تلاش در گام نهایی حقوق هسته ای را حفظ کند.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی کشور، افزود: مشکل اصلی اقتصاد کشور رکود است و تا کشور از این حالت خارج نشود مشکلات حل نمی شود.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: مجلس هم پیگیر این موضوع است و وزرای مربوطه در مسائل اقتصادی و سیاسی با مجلس روابط منطقی و مثبتی دارند البته در مجلس نیز در این رابطه نظرات مختلفی مطرح می گردد.

لاریجانی با اشاره به وضعیت معوقات بانکی، گفت: نسبت به معوقات بانکی باید تدبیر لازم انجام شود و آنچه مربوط به کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی است اقدام مناسب صورت گیرد تا کشور از رکود خارج شود و شاهد رونق تولید باشیم.

وی با اشاره به مشکلات فرهنگی در کشور، تصریح کرد: امروز در روستاها کمبود مبلغ داریم که در همین راستا مراجع عظام باید تدبیری بیاندیشند.

رئیس مجلس همچنین توضیحاتی را دربارهٔ مسائل منطقه ای ارائه کرد.

بر اساس گزارش خانه ملت، آیت الله موسوی اردبیلی نیز در این دیدار مطالبی را در جهت حل مشکل مردم بیان کردند.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *