مراسم تاج گذاری دختر شایسته آمریکا + تصاویر

یک شرکت کننده ۲۰ ساله از جزیره رود موفق شد دختر شایسته امریکا در سال ۲۰۱۲ باشد.همچنین وی نماینده ایالت متحده آمریکا در رقابتهای انتخابی دختر شایسته جهان در سال جاری خواهد بود.به گزارش پارس ناز این سری از رقابتهای دختران شایسته امریکا در شهر لاس وگاس درایالت نوادا برگزار شد و یک دختر ۲۰ ساله که “اولیویا کالپو” نام دارد موفق شد تاج ملکه زیبایی ایالت متحده را برسر بگذارد.

عکس

او در مصاحبه اش در مورد شرکت کسانی که تغییر جنسیت داده اند از آنها حمایت کرده و شرکت آنان در رقابتها را عادلانه توصیف کرده است وی در مورد انتخابش گفته است هنوز هم باور نمیکند که این عنوان از آن وی شده است اگرچه شیرینی این لحظات را حس میکند اما انگار در یک خواب باور نکردنی این اتفاقها رخ داده است.

وی ابراز امیدواری کرده است که بتواند در رقابتهای جهانی هم مقام قابل توجهی کسب کند. رقابت اصلی در این دوره میان او و دختر شایسته منطقه “ماری لند” به نام ” نانا مری ودر ” بود و در نهایت با انتخاب کالپو دختر شایسته سال گذشته امریکا تاج را روی سر وی قرار داد.

عکس

عکس

عکس

عکس

عکس

طبقه بندی: گالری عکس گوناگون   |   تعداد بازدید: ۱۱۱ نفر   |   تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۸ خرداد
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , jazab, تصاویر دختر شایسته سال در سال ۲۰۱۲, دختر شایسته آمریکا, دختر شایسته در سال ۲۰۱۲, مراسم تاج گذاری دختر شایسته آمریکا

مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ