مرحله پنجم لیگ فوتبال هفت نفره برگزار می‌شود

۳ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

امین اله مانی از برگزاری دور دیگری از رقابت های باشگاهی فوتبال هفت نفره به صورت متمرکز خبر داد.

به گزارش ایسنا، رئیس انجمن فوتبال جانبازان و معلولین اظهار کرد: در نشستهای هماهنگی که برای برگزاری مسابقات لیگ داشتیم، تصمیم بر این شد که برای کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و نیز مشکلات مرتبط با آنها، لیگ این دوره به صورت متمرکز برگزار شود. بدین ترتیب شهرهای رشت و بوشهر به عنوان میزبان انتخاب شدند و پس ازقرعه کشی، ۶ تیم در گروه مسابقات شهر رشت و ۵ تیم در گروه مسابقات بوشهر قرار داده شد.

وی افزود: رقابت‌های مرحله مقدماتی گروه ب، با حضور تیم های هیات گیلان، هیات زنجان، هیات لرستان، هیات قزوین ، هیات کرمانشاه و هیات کرمان از ۵ تا ۱۰ دی برگزار می گردد و پس از آن دو تیم اول این گروه به مرحله بعدی صعود می کنند.

رییس انجمن فوتبال جانبازان و معلولان یادآور شد: رقابت‌های مرحله مقدماتی گروه الف نیز ماه آینده در شهر بوشهر و با حضور تیم های هیات فارس، هیات البرز، هیات بوشهر، هیات تهران و هیات مرکزی برگزار می گردد و از این گروه نیز دو تیم اول به مرحله بعد صعود می کنند.

طبق اعلام اله مانی، پس از برگزاری رقابت های مرحله مقدماتی، ۴ تیم منتخب به صورت ضربدری با هم روبرو شده و دو تیم فینالیست از این طریق مشخص می‌شوند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ