مردم غزه بیش از هر وقت دیگری به یاری جهان اسلام نیازمند می باشند

۲۷ آبان ،

رئیس مجلس شورای اسلامی در مذاکره تلفنی با رئیس مجلس اردن با بیان اینکه مردم غزه بیش از هر وقت دیگری به یاری جهان اسلام نیازمند می باشند، گفت: اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی نشان از اوج انزوای سیاسی این رژیم منحوس دارد.

به گزارش تفسیری حوزه پارلمان باشگاه خبرنگاران علی لاریجانی در ادامه رایزنی‌های پارلمانی با همتایان منطقه ای و بین المللی خود درباره حوادث اخیر باریکه غزه، با طاهر المصری رئیس مجلس اردن مداکره تلفنی کرد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی در این مذاکره ضمن محکومیت شدید حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه گفت: اقدامات سبوعانه رژیم صهیونیستی در هجوم همه جانبه از راه دریا، زمین و هوا علیه مردم بی پناه غزه حاکی از اوج انزوای سیاسی این رژیم منحوس است.
 
وی همچنین تصریح کرد: مردم مظلوم غزه و فلسطین امروز بیش از هر وقت دیگر، به کمک و حمایت مردم کشورهای جهان اسلام نیاز دارند.
 
لاریجانی در پایان خواستار انجام اقدامات عملی در زمینه حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه شد.
 
در ادامه این مذاکره “طاهر المصری” رئیس مجلس اردن با اظهار تاسف از آغاز مجدد حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین در نوار غزه گفت: امروز شرایط بسیار خطرناک تر از قبل برای مردم فلسطین در جریان است که نیاز به حمایت و اهتمام جدی کشورهای اسلامی از آرمان فلسطین دارد.
 
المصری گفت: مقامات عالی رتبه کشور اردن همگام با سایر کشورهای مسلمان تلاش های وافری را برای جلوگیری از سیاست یهودی سازی قدس شریف از سوی رژیم صهیونیستی انجام داده اند.
 
رئیس مجلس اردن در پایان خواستار تشریک مساعی کشورهای اسلامی در مقابله با سیاست های تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در منطقه شد.
 
گفتنی است رئیس مجلس شورای اسلامی طی دو روز قبل مذاکرات تلفنی با همتایان خود در سایر کشورهای اسلامی و همچنین دبیرکل اتحادیه بین المجالس جهانی و دبیرکل بین المجالس اسلامی در خصوص محکومیت جنایت رژیم اشغالگر قدس در غزه انجام داده بود.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *