«مرد فولادین» با صدای گلادیاتور / فیلم

به گزارش خبرآنلاین، هنری کاویل در این فیلم نقش سوپرمن را بازی می‌کند و کوین کاستنر و داین لین در نقش جاناتان پدرخوانده و مارتا کنت مادرخوانده او ظاهر شده‌اند.
 

جاناتان و مارتا کنت‌ در قصه‌های مصور «سوپرمن» شخصیت‌هایی هستند که بیشترین تاثیر را روی او دارند.
 

آن‌ها که در کانزاس زندگی می‌کنند، کال-ال (بعدها سوپرمن) را که بازمانده یک سیاره در حال نابودی به نام کریپتون است، از نوزادی به فرزندی می‌پذیرند و نام کلارک کنت را برای او انتخاب می‌کنند. او بزرگ می‌شود و در جوانی در قالب یک روزنامه‌نگار می‌کوشد از نیروهای فراطبیعی خود برای حفاظت زمین در برابر یک نیروی اهریمنی استفاده کند.
 

راسل کرو در «مرد فولادین» در نقش جور-ال، پدر واقعی سوپرمن ظاهر شده است. ایمی آدامز به نقش لوییس لین، خبرنگار روزنامه دیلی پلنت و لارنس فیشبرن به نقش پری وایت، سردبیر این روزنامه دیگر بازیگران این فیلم هستند.
 

دو بازمانده دیگر سیاره کریپتون، ژنرال زادِ اهریمنی (با بازی مایکل شانون) و فائورا شریک او (با بازی آنتیه ترائه) در این فیلم رودرروی سوپرمن قرار دارند. آیلت زورر، هری لنیکس و کریستوفر ملونی هم در «مرد فولادین» بازی می‌کنند.
     

«مرد فولادین» تازه‌ترین تلاش استودیو برادران وارنر برای به آوردن سوپرمن به پرده عریض سینماست. این استودیو سال ۲۰۰۶ برایان سینگر نویسنده و کارگردان را به کار گرفت تا فیلم «سوپرمن بازمی‌گردد» را بسازد. فیلم در گیشه‌های فروش موفق بود، اما با واکنش متفاوت منتقدان روبرو شد.
 

برادران وارنر پس از موفقیت مجموعه «بتمن»، کریستوفر نولان کارگردان این سه‌گانه را به عنوان مدیر تولید یک نسخه جدید از ابرقهرمان معروف قصه‌های مصور به کار گرفت و زاک اسنایدر هم به عنوان کارگردان فیلم انتخاب شد. فیلمنامه «مرد فولادین» را دیوید اس. گویر بر اساس داستانی از خودش و نولان نوشته است.
 

در اواخر دهه ۱۹۷۰ و اوایل دهه ۱۹۸۰ نیز سه فیلم «سوپرمن» ساخته شد. اولین فیلم را ریچارد دانر در ۱۹۷۸ با بازی کریستوفر ریو کارگردانی کرد. «سوپرمن ۲» را ریچارد لستر در ۱۹۸۱ ساخت و «سوپرمن ۳» نیز در ۱۹۸۳ باز به کارگردانی لستر روی پرده رفت.
 

برادران وارنر روز شنبه دو آنونس «مرد فولادین» را منتشر کرد که هرچند تصاویر هر دو آنونس یکی است، اما یک کدام را کوین کاستنر و دیگری را راسل کرو روایت کرده است. فایل ضمیمه این خبر آنونسی است که کرو راوی آن است. او سال ۲۰۰۱ برای فیلم «گلادیاتور» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.
 

۵۸۵۸
 

دانلود آنونس فیلم مرد فولادین   دانلود آنونس فیلم مرد فولادین


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *