مرور سینمای بالیوود در شبکه نمایش

جام جم آنلاین: شبکه نمایش زمان پخش فیلم‌های طنز، انیمیشن، سینمای ایران و بالیوود را در قالب یک جشنواره تابستانی اعلام کرد.

 به گزارش روز شنبه جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، حسین کرمی مدیر شبکه نمایش در تشریح ساعات پخش و گونه فیلم‌های سینمایی در نظر گرفته شده، گفت: باکس ساعت ۱۳ تا ۱۵ مختص فیلم طنز است، ۱۵ تا ۱۷ طبق روال قبلی و آغاز به کار این شبکه انیمیشن و ژانر کودک را پوشش می‌دهد. ساعت ۱۷ تا ۱۹ سینمای ایران و فیلم‌هایی برای دهه‌های قبل، باکس ۱۹ تا ۲۱ مختص سینمای هند (بالیوود) به انتخاب مردم است که بر اساس نظرسنجی که در سایت شبکه از مخاطبان شده از بین ۶۵۰ فیلم هندی ۹۰ فیلم برای جشنواره تابستانی انتخاب شده است.

مدیر شبکه نمایش در ادامه یادآور شد: باکس ۲۱ تا ۲۳ نیز فیلم‌های جدید و غیر تکراری را با قید عدم خشونت نمایش می‌دهد.

وی افزود: الزاما در این باکس هر هفته روزهای ۵ شنبه و جمعه فیلم‌های جدید که تا کنون از هیچ شبکه‌ای پخش نشده است، نمایش داده می‌شود. ساعت ۲۳ نیز ژانر پرتحرک (اکشن) برای مخاطبان ۱۴ سال به بالاپخش می‌شود. البته سه روز در هفته نیز از ساعت ۱ بامداد فیلم‌های سینمای کلاسیک پخش می‌شود.

کرمی اظهار داشت: بازپخش این فیلم‌ها نیز از ساعت ۱ بامداد تا ۱۱ روز بعد است که بدون رعایت ترتیب و اولویت پخش، تکرار می‌شوند تا تعریفی که برای مخاطب آن فیلم شده است معنای خود را از دست ندهد.

مدیر شبکه نمایش در خصوص فیلم‌های شبکه نمایش در ماه مبارک رمضان گفت: بعد از اذان مغرب در ماه مبارک رمضان شبکه‌های سیما سریال روتینی را پخش می‌کنند که همزمان با باکس ۲۱ شبکه نمایش است، با وجود همزمانی این سریال‌ها و فیلم سینمایی شبکه نمایش، رعایت این مساله در شبکه اختصاصی فیلم الزامی نیست و همپوشانی با شبکه‌های سراسری ندارد. البته برنامه‌های شبکه نمایش نیز تحت تاثیر مناسبت‌ها قرار می‌گیرد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ