مرگ داعشی متجاوز به ۶۰ دختر عراقی

یک منبع آگاه امنیتی در استان الانبار عراق اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراقی موفق شدند یکی از فرماندهان گروه تروریستی داعش را که مسئول تجاوز به ۶۰ دختر عراقی در جنوب الانبار است، به هلاکت برسانند.

کنوز مدیا عراق نوشت: این منبع آگاه امنیتی افزود: در عملیات مشترک ارتش و پلیس عراق با استناد به اطلاعات دقیق امنیتی، فرمانده داعشی موسوم به «نبهان حمید جبار الجمیلی» به هلاکت رسید. این عضو جنایتکار داعش، یکی از فرماندهان ارشد این گروه تروریستی و مسئول تجاوز به عنف به ۶۰ دختر عراقی در ناحیه الکرمه واقع در جنوب استان الانبار است.

وی افزود: الجمیلی و معاونانش بیش از ۶۰ دختر باکره را در روستاهای الصبیحات، اللهیب و البوخنفر وابسته به ناحیه الکرمه استان الانبار مورد تجاوز قرار دادند.

جنایات جنسی داعش در تاریخ عراق بی سابقه است. این گروه علاوه بر بدعت شرم آور جهاد نکاح، بسیاری از زنان عراقی را مجبور به ازدواج با اعضای گروه تروریستی خود کرد و در موارد متعددی نیز متوسل به تجاوز شده است. همچنین این روزها اخبار تکان دهنده ای از به کنیزی گرفتن و فروش زنان (عمدتا از فرقه ایزدی و مسیحیان) به دست این گروه تروریستی به گوش می رسد.

روزنامه جام جم

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. عبدی گفت:

    بایدمثل خودشون عمل کرد.یاتوقفس تواستخرسقطش کرد.یاتوقفس اتیشش زد.یاباکابل ومیله اهنی اینقدزدش تاخمیرومکارونی شه.

  2. ز گفت:

    عرب جماعت حقشه

  3. پروان گفت:

    خدا لعنتشون کنههههههههههههههههههههههههههههه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *