مرگ مشکوک یک دانشجو در اهواز

۲۷م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز دربارهٔ جزئیات مرگ این دانشجوی دانشگاه و نوع دارویی که مصرف کرده به مهر گفت: جزئیات دقیق هنوز مشخص نیست و منتظر جواب پزشکی قانونی هستیم.

ممتازنیوز: رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به دنبال مرگ دانشجوی این دانشگاه گفت: هنوز مشخص نشده است که دانشجوی درگذشته چه دارویی مصرف کرده است و این مساله درحال بررسی است.

به گزارش مهر، رضا بامیری – دانشجوی کارشناسی رشته حسابداری ورودی سال ۱۳۹۰ دانشگاه شهید چمران اهواز در اثر مصرف خودسرانه و بی رویه دارو (بر اساس گزارش کادر پزشکی بیمارستان اروند) در یکی از خوابگاه های دانشگاه پس از انتقال به بیمارستان تخصصی اروند اهواز در ساعت دوازده روز قبل علیرغم تلاش کادر متخصص این بیمارستان درگذشت.

حسن مروتی – رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز دربارهٔ جزئیات مرگ این دانشجوی دانشگاه و نوع دارویی که مصرف کرده به مهر گفت: جزئیات دقیق هنوز مشخص نیست و منتظر جواب پزشکی قانونی هستیم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا این دانشجو سابقه افسردگی یا مصرف داروهای دیگر را داشته است، گفت: در مجموعه دانشگاه و مرکز مشاوره دانشگاه سابقه خاص بیماری یا افسردگی از این دانشجو به ثبت نرسیده است. 

باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *