مسائل ایمنی برای کارگران سوله های بازیافت منطقه ۴ تشریح شد

رئیس اداره بازیافت منطقه ۴ گفت: اداره بازیافت منطقه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی با موضوع بهداشت فردی، ایمنی شغلی و خطرات مرتبط با کار، برای کارگران بازیافت کرد.

حمیدرضا پازوکی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: به منظور اهمیت بخشیدن به مسائل ایمنی برای کارگران سوله های بازیافت، کلاس آموزشی با موضوع بهداشت فردی، ایمنی شغلی برای کارگران خدوم این اداره برگزار شد.
رئیس اداره بازیافت منطقه ۴ ادامه داد: در این جلسه آموزشی کارگران با رعایت ایمنی در محل کار و خطرات مرتبط آشنا شدند و نحوه استفاده از تجهیزات ایمنی را آموزش دیدند.
در ادامه حمیدرضا میر ابوطالبی رئیس اداره آموزش شهروندی منطقه ۴ اظهار داشت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهروندان، اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه ۲ اقدام به برگزاری کارگاهی با عنوان پیشگیری از بیماری های فصلی و واگیر دار در سرای محله کوهک کرد.
میر ابوطالبی بیان کرد: به منظور آشنایی شهروندان با بیماری های اضطراب و راه حل های در بر گیرنده آن، کارگاه آموزشی کاهش اضطراب در خانه سلامت مجیدیه وشمس آباد به همت اداره اجتماعی ناحیه ۲ برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد: اداره آموزش شهروندی ناحیه ۲ به منظور اثر گذاری در رفتارهای شهروندان و خلق فرهنگ شهروندی جامع، پایدار و هدف مدار در شهری توسعه یافته اقدام به برگزاری دوره های فراگیر آموزش های شهری کرد./ف


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *