مسابقات فوتبال «جام دفاع» با حضور ۳۰ تیم در زنجان برگزار می‌شود

خبرگزاری اریا – رئیس حوزه بسیج ادارات استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات فوتبال «جام دفاع» با حضور ۳۰ تیم از ادارات کل در استان زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری آریا ، رحمان هادی‌نژاد اظهار داشت: مسابقات فوتبال «جام دفاع» توسط حوزه بسیج ادارات استان زنجان برنامه‌ریزی شده و برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مسابقات جام دفاع از ۲۹ شهریور ماه سال جاری در استان زنجان افتتاح می‌شود، خاطر نشان کرد: با آغاز بازی‌ها از بیست‌ و نهم شهریور ماه مراسم اختتامیه این مسابقات نیز روز یکم مهر ماه برگزار می‌شود.
رئیس حوزه بسیج ادارات استان زنجان با بیان اینکه پس از پایان مسابقات فوتبال جام دفاع تیم‌های برتر تکنیکی و اخلاقی با اهدای جوایزی تجلیل می‌شود، اضافه کرد: این مسابقات با حضور مسئولان ورزشی استان زنجان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری مسابقات فوتبال جام دفاع شناسایی تیم‌های برتر و استعدادهای ورزشی ادارات کل استان است، ادامه داد: با شناسایی استعدادهای برتر می‌توان برای حضور آنها در مسابقات کشوری و سایر مسابقات استانی برنامه‌ریزی کرد.
هادی‌نژاد با بیان اینکه برگزاری مسابقات فوتبال جام دفاع با هدف یادآوری و تاکید بر دلاور مردی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: این مسابقات بهانه‌ای برای بیان رشادت‌ها و فداکاری رزمندگان و ایثارگران به شمار می‌رود.
وی یادآور شد: مسابقات جام دفاع با حضور بسیجیان ورزشکار و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان زنجان برگزار می‌شود.
رئیس حوزه بسیج ادارات استان زنجان خاطر نشان کرد: محل برگزاری مسابقات فوتبال جام دفاع در سالن ورزشی استانداری زنجان است.
وی با بیان اینکه به منظور گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس برنامه‌های فرهنگی متنوعی نیز توسط حوزه بسیج ادارات استان زنجان برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده است که همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود. هادی‌نژاد افزود: تبیین رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در بین جوانان اهمیت زیادی دارد.


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *