مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا/حاجی‌پور، پاپی،زیدوند و باباجان‌زاده حریفان خود را شناختند

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

Multimedia_pics_1389_12_Sport_64.jpg

مراسم وزن کشی اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۶ و ۱۲۰ کیلوگرم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در سال ۲۰۲۱ میلادی، چهارشنبه شب در شهر دهلی نو پایتخت هند برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بنا به اعلام حسن رنگرز نایب رئیس فدراسیون کشتی، در وزن ۵۵ کیلوگرم محسن حاجی پور در دور اول به مصاف حریفی از ویتنام می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و چین مسابقه می دهد. در این وزن هشت کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر به روی باسکول رفتند، عبدالمحمد پاپی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفی از چین تایپه می رود. در وزن ۶۶ کیلوگرم هم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران ژاپن و قرقیزستان مسابقه می دهد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر حضور دارند.

همچنین در وزن ۱۲۰ کیلوگرم بشیر باباجان زاده در دور اول به مصاف حریفی از هند می رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار کشتی گیران اردن و عراق روبرو می گردد.

کشتی‌گیران ایران از ساعت ۱۳ فردا پنجشنبه به وقت تهران در سالن ایندیرا گاندی شهر دهلی نو پایتخت هند به مصاف حریفان خود می روند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *