مسابقه دختران نیمه عریان و فساد اخلاقی حاکمیت آذربایجان

فساد اخلاقی علی اف در برقراری ارتباط نامشروع با معلم خصوصی فرزندش، تدارک میزبانی برگزاری مسابقات سراسر مبتذل یوروویژن و در کنار آن رژه همجنس بازان نشان از گرایشات ضداخلاقی علیف در برقراری ارتباط نامشروع و ارضای تمایلات شخصی وی دارد که میزبانی مسابقات انتخاب زیباترین دختران عریان نیز این حلقه را تکمیل می کند.

بولتن نیوز: در حالی که دولت باکو در تدارک برگزاری مسابقات انتخاب زیباترین دختران نیمه عریان است، منابع نزدیک به خاندان علیف از افشا شدن فساد اخلاقی رئیس جمهور آذربایجان خبر می دهند.

یکی از منابع نزدیک به خاندان علیف از فساد اخلاقی الهام علیف پرده برداشته و زوایای مختلفی از آن را در اختیار مطبوعات و رسانه های آذری قرار داده است، ولی خفقان حاکم بر جمهوری آذربایجان مانع از انتشار این خبر در محافل خبری آذری گردیده است.

این منبع نزدیک به خاندان علیف که نخواسته اسمش فاش شود به ارتباط نامشروع علیف با معلم خصوصی حیدر علیف(پسر الهام علیف) اشاره کرده می گوید:

ارتباط بسیار نزدیک پرزیدنت(رئیس جمهوری) با معلم خصوصی حیدر علیف بسیار مشکوک بود، یعنی برای همگان عجیب بود که الهام علیف معلم خصوصی پسرش را در تمامی سفرها با خود می برد و ارتباط علیف با معلم فرزندش بسیار فراتر از ارتباط معمولی با یک خانم معلم خصوصی است.

lاین منبع می افزاید: این زن که اصالتا ترکیه ایست و دارای مدارک مختلف علمی من جمله کارشناسی روانشناسی است، همواره بعنوان معلم خصوصی حیدرعلیف همراه خانواده علیف بوده و به طرز غیر متعارفی از خصوصی ترین مسائل این خانواده حتی سری ترین مسائل کشور اطلاع دارد، این زن از ۴ سال پیش در زد و بندهای سیاسی خاندان علیف با رژیم صهیونیستی، به سفارش سفیر اسرائیل بعنوان معلم خصوصی فرزند علیف استخدام شده است.

آنچه که روشن است: ورود چنین فردی آنهم با سفارش اسرائیل به درون خانواده علیف تصادفی نبوده و مسلما اسرائیل از این کار قصد خاصی داشته است. قصدی که ریشه در مانیفست یهود یا همان پروتکل های ۲۴ گانه صهیون برای بدست گرفتن زمام حاکمان کشور ها دارد. کاری که لابی صهیونیست بار ها در کشور های دیگر همچون آمریکا انجام داده است.

افتضاح اخلاقی بیل کلینتون و منشی دفترش مونیکا لوینیسکی یکی از این نمونه هاست. اسناد ویکی لیکس نشان می دهد لوینیسکی که با فشار لابی یهود آمریکا وارد کاخ سفید شده بود یکی از کار کشته ترین جاسوسان موساد بوده است.

موساد پیش از آن هم برای گرفتن نقطه ضعف از سردمداران آمریکا چند زن را به عناوین مختلف وارد زندگی روسای جمهور ایلات متحده آمریکا کرده است. شاید یکی از دلایل حمایت بی چون چرای امریکا از رژیم صهیونیستی همین نقطه ضعف های پنهانی سران آمریکاست.

در مورد افزایش سوال برانگیز مناسبات نظامی و اقتصادی رژیم صهیونیستی با دولت باکو هم، موضوع فوق بی تاثیر نبوده و ارتباطات علیف با معلم خصوصی فرزندش در اتاق هایی با درهای بسته، که هیچ کس حق ورود به ان را نداشته بسیار تاثیر گذار بوده است.

نقشه موساد در نزدیک نمودن معلم خصوصی حیدر علیف به الهام و برنامه های مخفی و شبانه این دو، حربه ای در دست موساد است که الهام علیف را مجبور به اطاعت بی چون و چرا از دستورات تلاویو نموده است.

البته فساد جنسی و اخلاقی الهام علیف به ارتباط نامشروعش با معلم خصوصی فرزندش ختم نمی شود بلکه رئیس جمهور (پریزیدنت) فرد خوش مشربی بوده در سفرهای خود به مسکو، ترکیه و کشورهای غربی همواره بساط خوشگذرانیش فراهم است.

در سال ۱۹۹۸ پیش از اینکه الهام علیف قدرت را بدست گیرد، نشریه ایبروگوندش که توسط محمد سلطان اف چاپ می شد، تصاویری از رقاصی الهام علیف با خواننده مشهور ترکیه Impuls را منتشر کرد به همین دلیل مدتی بعد از کار برکنار شد. . اصولا الهام علیف شخصی سیاسی نبود. وی در امور قمار و تجارت فعالیت داشت و به خاطر میل شدید به قمار در میان مردم معروف بود. وی یک بار در زمان ریاست جمهوری حیدر علیف پدر(در سال ۱۹۹۶) در استانبول در کازینوی « عمر لطفی توپال »( Ömer Lütfi Topalın) به خاطر باخت کلان و ناتوانی از پرداخت پول به قماربازان گروگان گرفته شد. حیدر علیف با اعزام هیاتی وِیژه و پرداخت پول موجبات آزادی الهام علیف را فراهم کرد. عمر لطفی توپال بعدها توسط اشخاص ناشناس ( ماموران اعزامی حیدر علیف ) ترور شد.

همینک نیز بر ملا شدن فساد اخلاقی علی اف در برقراری ارتباط نامشروع با معلم خصوصی فرزندش، همچنین تدارک میزبانی برگزاری مسابقات سراسر مبتذل یوروویژن و در کنار آن رژه همجنس بازان نشان از گرایشات ضداخلاقی علیف در برقراری ارتباط نامشروع و ارضای تمایلات شخصی وی دارد که میزبانی مسابقات انتخاب زیباترین دختران عریان نیز این حلقه را تکمیل می کند.

مراحل مقدماتی مسابقه انتخاب زیباترین دختران عریان همزمان با ماه مبارک رمضان در باکو برگزار شده و قرار است باکو ماه سپتامبر میزبان برگزاری این مسابقه در سطح شرکت کنندگان از ۲۴ کشور دنیا من جمله اسرائیل، ترکیه، قبرس، آلبانی و…باشد.

در مسابقه زیباترین دختران عریان شرکت کنندگان با پوشیدن لباس های مختلفی چون لباس خواب، لباس عروس، لباس شنا، لباس تشریفات و… و نمایش اندام خود،خودنمایی می کنند تا هیئت داوران از بین ایشان عریان ترین و زیباترین دختر را بعنوان برنده برگزیند.
مطابق اطلاعیه های منتشر شده شرکت کنندگان در این مسابقه باید دختران ۱۶ تا ۲۸ ساله ای باشند که بیش از ۱۷۰ سانتی متر قد داشته، تاکنون ازدواج نکرده و بچه دار نشده باشند.


بولتن نیوز | bultannews.com

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. سیدمحمدرضا گفت:

  در خصوص کشور آذربایجان و رهبرانش بایستی گفت تمامی این مسائل زائده و نتیجه هشتاد سال حکومت بی ریشه و بی دینی کمونیستی شوروی سابق است و آقای علی اف فردی بی ریشه دینی و اعتقادات می باشد که از این فرد این مسائل بعید به نظر نمیرسد.

 2. احمدی نزاد گفت:

  مسخره کردین خودتونو…فیلم ارتباط وزیر علومو بزارین…کشور خودمون داره تو فساد جنسی و اقتصادی سنگ توم میزاره شما ملتو چی فرض کردین با این اراجیف کمی از بیکاری از اختلاس از رشوه خواری از پارتی بازی …….حرف بزنید

 3. علی گفت:

  کمی هم از فسادد مالی دولت مردان ما بگید کم دستمال بکشید نکنه حکومت ما فرشته هست

  • unknown گفت:

   والللللللللللااااااااا ….. گل گفتی به خدا 🙂

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ