مسابقه موبایلی تازه با سونی Xperia Neo L

۰۶م آذر ،

چند ماه پیش سونی اقدام به برگزاری یک مسابقه سرگرمی با گوشی های neo L خود کرد. مسابقه ای که با استقبال بسیاری هم از سوی کاربران روبرو شد. همین استقبال سبب شد تا سونی برای بار دیگر تصمیم به برگزاری این مسابقه گرفته و باز هم کاربران را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز دعوت کند.
در مسابقه‌ تازه‌ neo L همانند مسابقه‌ قبلی، یک گوشی هوشمند Sony Xperia neo L به شرکت کنندگان داده می گردد البته یک گوشی مجازی. شما باید برای نگه داری این گوشی کارهایی انجام دهید تا بتوانید با انجام آن کارها امتیاز کسب کنید.
اگر در مسابقه‌ قبلی شرکت کرده باشید و برنده نشده باشید، این شانس رو دارید که این بار برنده مسابقه‌ باشید ضمن این که بخشی از امتیاز شما از مسابقه‌ قبلی، هم‌چنان در مسابقه تازه برای شما محفوظ باقی خواهد ماند.
مسابقه تازه بسیار شبیه به مسابقه‌ قبلی خواهد بود اما این بار بازی مسابقه ارتقا پیدا کرده و رنگ و روی تازه‌ای به خودش گرفته است. این مسابقه از ۸ آذر آغاز و ۱۸ روز ادامه خواهد داشت.
شما باید در این مدت از گوشی مجازی خود مراقبت کرده و روند مسابقه را ادامه دهید تا یکی از ۱۰ برنده گوشی Sony Xperia neo L باشید. برای آغاز کافی است بعد از ثبت نام در پایگاه اینترنتی مسابقه‌ neo L به نشانی www.neol.ir، در مدت برگزاری مسابقه مرتبا به پایگاه اینترنتی سر زده و قوانین و مقررات مسابقه را به خوبی رعایت کنید.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ