مسابقه وبلاگ نویسی روبان قرمز برگزار میشود

خرداد ۱۳۹۹
ممتاز نیوز: به مناسبت روز جهانی ایدز، اولین مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع “ایدز” توسط ممتاز نیوز با همکاری پرشین بلاگ و برنامه مشترک ملل متحد در زمینه ایدز (UNAIDS) برگزار می گردد.

به گزارش ممتاز نیوز، به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ایدز(۱۰ آذر)، ممتاز نیوز در نظر دارد با همکاری پرشین بلاگ و برنامه مشترک ملل متحد در زمینه ایدز (UNAIDS) ، مسابقه وبلاگ نویسی را با موضوع ایدز برگزار کند.

لازم به ذکر است شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و از مبتلایان به HIV/ADIS نیز دعوت می گردد در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است هر فرد مجاز به ارائه یک وبلاگ در مسابقه می باشد و ثبت مشخصات حقیقی در وبلاگ ضروری نیست. اشخاصی که مایل به ایجاد وبلاگ در این زمینه می باشند نیز می توانند در مسابقه شرکت نمایند اما داشتن ۵ پست در زمینه ایدز به صورت مطلب یا عکس، کاریکاتور و … الزامی است.

علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند تا ۵ آذر ماه سال جاری آدرس وبلاگ خود را به پست الکترونیک fans@persianblog.ir ارسال نمایند.و یا از طریق پنل مدیریتی پست مربوطه را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

 به سه نفر از کسانی که در این مسابقه برنده شوند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
همچنین وبلاگ نویسان برای حمایت از این جشنواره میتوانند کد روبان قرمز را به قسمت کدهای ویژه جاوا در پانل مدیریت وبلاگ خود کپی کنند.


               
 

 

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ