مسعود خادم در آستانه انتشار یافتن آلبوم تازه

۱۸ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مسعود خادم که مدت مدیدی است در عرصه موسیقی حضور ندارد و عطای انتشار یافتن آلبوم را به لقایش بخشیده است درگفت‌و‌گو با موسیقی ما گفت: متاسفم که این را می‌گویم اما شرایط بحرانی و ناهنجار موسیقی در ایران سبب شده تا من این همه سال از این هنر که مورد علاقه‌ام است دور بمانم و ترجیح‌ام بر این باشد که درخلوت خودم کارهای شخصی موسیقی انجام بدهم.

این خواننده در ادامه با بیان اینکه این روز‌ها تعداد خواننده‌ها سر به آسمان زده و در این بحبوحه هر نا‌خواننده‌ای به انتشار یافتن آلبومهای غیراستاندارد خود اقدام می‌کند، گفت: با این همه و با وجود این غیبت طولانی هم اکنون آلبومی را در دست تولید دارم که قرار است به محض آماده شدن روانه بازار موسیقی کنم.

خادم افزود: آهنگسازی این آلبوم به عهده من و سعید ذهنی بوده و ترانه‌های آن را سپیده ذهنی سروده است. تنظیم‌های آن را علاوه بر اینکه خودم و سعید ذهنی انجام می‌دهیم، به دوستان دیگری که در این زمینه جزو حرفه‌ای‌ها محسوب می‌شوند، خواهیم سپرد.

این خواننده پاپ در ادامه خاطر نشان کرد: واقعیتش این است که هر چند در صدد انتشار یافتن آلبوم تازه بر آمده‌ام اما انگیزه‌ای برای ادامه فعالیت موسیقی برایم باقی نمانده است. شرایط موسیقی کشور را در حال حاضر شرایط مناسبی نمی‌دانم و ترجیح می‌دهم به جای انتشار یافتن آلبومی که قرار است دیده نشود، کاری منتشر نکنم.

این نوازنده همچنین در پایان از آلبوم خود به عنوان یک آلبوم متفاوت یاد کرد و در این باره گفت: تمام سعی‌ام بر این بوده تا آلبومی منتشر کنم که در آن حرف تازه‌ای برای گفتن باشد. چرا که بر این عقیده‌ام که اگر قرار است اثری منتشر شود و با مخاطبان خود حرف نزده و نتواند ارتباط برقرار کند، بود و نبودش فرقی نخواهد داشت. نه من بلکه تمامی خواننده‌هایی که به بهتر شدن عرصه موسیقی می‌اندیشند، نباید این حق را به خود بدهیم که هر آهنگی را به اسم موسیقی به خورد مردم بدهیم. در تولید آلبوم تازهم که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده‌ام این نکات را رعایت کرده‌ام. امیدوارم کار درخور توجهی بشود.

منبع: موسیقی ما


موسیقی ایرانیان
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. رامین رحیمی گفت:

    واقعا صدای مسعود خادم تک و خاص هست هزاران افسوس این هنرمند عزیزمون مدتی از انتشار اهنگهای جدید امتنا کردن شخصا سالها صدای مسعود عزیز رو گوش دادم و لذت بردم و ارزوی توفیق برای این هنرمند عزیز رو دارم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ