«مسکن مهر» به مجردها هم واگذار می‌شود

 فارس: محمدرضا محمودی درباره واگذاری مسکن‌های مهر اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۱۲۲ واحد مسکن مهر در روز گذشته به افراد واجد شرایط واگذار شد.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های مسکن مهر در جهت کاهش قیمت زمین، مسکن و اجاره‌بها در استان تهران است گفت: واحدهای مسکن مهر تماماً دارای آب، برق، گاز، فضای سبز و سایر امکانات است.

محمودی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه از شرایط واگذاری مسکن‌های مهر متاهل بودن است، آیا این نوع مسکن‌ها به مجردها نیز واگذار می‌شود، گفت: با توجه به تکمیل نشدن ظرفیت واگذاری واحدهای مسکن مهر در پرند شرایطی برای واگذاری این مسکن‌ها به مجردها نیز در نظر گرفته شده است.

پایان مطلب/


شبکه ایران

تا این لحظه ۶نظر ثبت شده
 1. محمدهادی گفت:

  سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

 2. لیلا گفت:

  باسلام من ۳۶ ساله ام و پدر ندارم مجردم هستم آیا من می توانم به مسکن مهر ثبت نام کنم؟و زمان ثبت نام در چه زمانی هست؟

 3. لیلا گفت:

  باسلام من ۳۶ ساله ام و پدر ندارم مجردم هستم آیا من می توانم به مسکن مهر ثبت نام کنم؟

 4. رقیه گفت:

  خیلی عالیست چون مجردها هم زندگی لازم دارند

 5. حمید گفت:

  نظرم مثبته – خیلی از جوونا هستن که تا خونه نداشته باشن ترس از اجاره خونه اجازه ازدواج به اونها نمیده خودم هم شامل همین جونا هستم- انشاءال… سن ۲۵ سال به بالا هم بتونند در این طرح ثبت نام کنن.

 6. سعید گفت:

  عالیه من خودم دنبالش هستم ولی تا به حال موفق نشدم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ