مسکن مهر تهران گران نمی شود

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش نوساز، فریبرز واحدی در مصاحبه با رادیو اقتصاد تاکید کرد: این افزایش قیمت به سبب افزایش هزینه مصالح ساختمانی اجتناب ناپذیر بود و پیمانکاران هم خواهان افزایش قیمت ها بودند تا کارها به سرعت اجرا شود.

وی در باره طرح مسکن ویژه تهران هم گفت: این طرح ویژه متوقف نمی‌شود و واگذاری مسکن آن از شهریور به صورت محله‌ای خواهد بود و ممکن است در اواخر خرداد هم واگذار کنیم.

مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران گفت: مزیت اصلی مسکن ویژه تهران این است که مجتمع های آپارتمانی با واحدهای کمتر و در طبقات محدود ساخته می شوند.

آقای واحدی مزیت دیگر مسکن ویژه تهران را تقسیط ۷۰% قیمت زمین در موعد تحویل مسکن اعلام کرد و گفت: مبنای قیمت گذاری زمین هم سال است که در مقایسه با سال آینده حتما مناسب خواهد بود.

وی افزود: واحد های مسکن ویژه در پنج طبقه ساخته می گردد و مشاعات آن هم بسیار است.

مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران تاکید کرد: کسانی که وضع مالی مناسبی دارند می توانند از خدمات مسکن ویژه استفاده کنند و اشخاصی که وضع مالی متناسب با این طرح را ندارند می توانند از طرح های مسکن مهر شهرهای تازه و همچنین مسکن ویژه شهر پردیس استفاده کنند .

واحدی گفت: در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر حدود ۲۰ هزار واحد مسکن مهر آماده واگذاری است و ۱۵هزار واحد مسکن در پردیس و ۳۰ تا ۴۰ هزار واحد مسکن تا خرداد در پرند واگذار می گردد.


آخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ