مسکن مهر در منطقه ۲۲؛ به زودی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه بعدی ثبت‌نام مسکن تهران مربوط به منطقه ۲۲ با ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی است که احتمالا آورده و اقساط آن کمتر از پروژه تهرانسر خواهد بود.

احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با فارس، افزود: پروژه‌های زیادی برای ساخت مسکن ویژه در تهران تعریف شده است که یکی از این پروژه‌ها مربوط به منطقه ۲۲ تهران با ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی است.

وی ادامه داد: شرایط پرداخت ۵ مرحله‌ای آورده و ثبت‌نام برای پروژه مسکن منطقه ۲۲ تهران نیز همانند شرایط پروژه ۴۴۰۰ واحدی تهرانسر است با این تفاوت که برخی واحدهای مسکونی در این منطقه احتمالا ۷۵ متری خواهد بود تا پرداخت‌ها توسط متقاضیان واجد شرایط آسان‌تر باشد.

مهرآبادی ادامه داد: مطمئنا با توجه به کوچک بودن واحدهای مسکونی منطقه ۲۲ نسبت به پروژه تهرانسر اقساط آن نیز پایین‌تر خواهد بود.

*اقساط ماهانه پرداخت نشود فرد دیگری جایگزین خواهد شد

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سؤال که چنانچه متقاضیان مسکن ویژه تهران پس از دریافت واحدهای مسکونی خود نتوانند اقساط ماهانه یک میلیون تومانی را پرداخت کنند، چه برخوردی با آنها خواهد شد؟ تأکید کرد: با توجه به وجود قرارداد واگذاری و قید شدن تمام شرایط در آن قرارداد این واحدهای مسکونی در رهن بانک نخواهد رفت.

وی اضافه کرد: بانک، کارگزار وزارت راه و شهرسازی می شود بنابراین اگر متقاضیان اقساط ماهانه خود را پرداخت نکنند پس از چندین نوبت اخطار، در نهایت فرد دیگری جایگزین متقاضی اول خواهد شد.


۵۹۸٫ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *