مس کرمان جای ملوان را در صدر جدول لیگ دسته یک گرفت

تیم فوتبال ملوان با شکست برابر خوشه طلایی ساوه، صدر جدول رده‌بندی لیگ یک را از دست داد و مس صدرنشین شد.

مس کرمان جای ملوان را در صدر جدول لیگ دسته یک گرفت

به گزارش ممتاز نیوز، هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول فوتبال ایران با ۷ دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهم‌ترین دیدار، خوشه طلایی ساوه توانست با نتیجه ۲ بر ۱ مهمانش، ملوان صدرنشین را شکست دهد و دومین شکست فصل این تیم را رقم بزند و این تیم را پس از هفته‌ها صدرنشینی به رده دوم بفرستد.

مس کرمان، دیگر مدعی صعود توانست در دیداری جنجالی با تک گل حمید گلزاری، مهمانش قشقایی شیراز را شکست دهد و با تفتضل بهتر نسبت به ملوان، صدرنشین جدید لیگ یک لقب بگیرد. تیم رده سومی آرمان گهر که با گل علی وزیری‌پناه تا دقیقه ۹۰، یک بر صفر از میزبانش مس شهر بابک پیش بود، در پایان با تساوی یک بر یک متوقف شد و فرصت نزدیک شدن به مس کرمان و ملوان را از دست داد. تک گل میزبان را رسول رضایی وارد دروازه آرمان‌گهر کرد.

خیبر خرم‌آباد با پنالتی بهمن سالاری، یک بر صفر شهرداری همدان را شکست داد و جایگاهش در رده چهارم را مستحکم‌تر کرد.

شمس‌آذر قزوین با گل‌های کامبیز دهقانی و میلاد پاک‌پرور، شاهین رده هفدهمی را شکست داد و اوضاعش را در جدول رده‌بندی بهتر کرد. سایپا در تهران با تساوی بدون گل برابر استقلال ملاثانی متوقف شد.

رایکا در مقابل شهرداری آستارا ده نفره، با یک گل به برتری رسید. شاگردان پیروز پایان رافت که با گل امیرمحمد منصف از مهمان خود عقب بودند، در دقیقه ۴۳ با اخراج فرشید پاداش ۱۰ نفره به کار خود ادامه دادند.

پارس جنوبی جم نیز در آخرین دیدار امروز(پنج‌شنبه) در حالی که با یک گل از مهمانش عقب بود، دو بر یک برابر ماشین‌سازی قعرنشین به برتری رسید و در جایگاه پنجم باقی ماند.

در تنها دیدار دیروز نیز استقلال خوزستان با نتیجه ۴ بر ۲ ویستاتوربین را شکست داده بود.

در جدول رده‌بندی، مس کرمان و ملوان با ۵۸ امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار دارند و آرمان گهر با ۵۰ امتیاز در رده سوم است. شاهین شهرداری بوشهر و ماشین‌سازی نیز با ۱۱ امتیاز اختلاف در رده‌های هفدهم و هجدهم جدول لیگ یک قرار دارند.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.