“مشارکت مردم” ادعای فتنه‌گران را در سال ۸۸ به بیراهه کشاند

۲۶خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

دبیر سیاسی اتحادیه دانشجویان مستقل اسلامی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات روز بیست و چهارم خرداد ماه ثابت کرد که ادعاهای بروز تقلب در انتخابات سال ۸۸ از سوی بیگانگان و فتنه‌گران ادعای واهی بوده است.

علیرضا کریمی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، دربارهٔ خلق حماسه سیاسی در کشور از سوی مردم در روز ۲۴ خرداد ماه اظهار داشت: حضور مردم در عرصه انتخابات دو پیام را به همراه خود داشت و اینکه مردم ثابت کردند که اعمال فشارها و تحریم‌ها از سوی دشمن علیه کشور به هیچ وجه اثرگذار نیست و ملت در هر شرایطی باز هم پای گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ادعای کسانی که در انتخابات سال ۸۸ مدعی تقلب شده‌اند با حضور مردم به بیراهه رفت، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات روز قبل ثابت کرد که ادعاهای بروز تقلب در انتخابات سال ۸۸ از سوی بیگانگان و فتنه‌گران ادعای واهی بوده است.

کریمی در پایان خطاب به کسانی که پیروز انتخابات نیستند؛ گفت: کسانی که نتوانستند پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری شوند؛ باید با تمکین به رای مردم، همدل و هم صدا با رئیس‌جمهور آینده برای ارتقای نظام و حل مشکلات گام بردارند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ